Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Automaticky preklad YT - chýba slovenčina

Viete niekto poradit? V automatickom preklade na youtube mi chyba v ponuke jazykov slovencina/cestina. Mam tam iba par zakladnych jazykov, anglictina, nemcina, rustina, thajcina, cinstina, spanielcina, taliancina.
Chcela som si prelozit automaticky cudzojazycne videa ale nemam moznost slovenciny, da sa to nejako spravit?

Změna předmětu, původně: Automaticky preklad YT (host)

Oni se v tom posledních pár týdnů nějak hrabou a mění, nešly vůbec titulky jiné než ENG a překlad do čehokoliv, a teď zase se mi zapínají titulky samy, a rovnou s auto překladem do CZ - a slovenština na výběr je. Ale není to u všeho, a někdy jim to docela blbne. Tak asi jen vydržet než skončí s úpravami..?

[1691163411-bced2.png]

mám to stejně. Proto jsem se ptal na původní jazyk videa, protože tam by to mohl být problém jako tady u hungárošů:

https://www.youtube.com/watch?v=NOIvF4M_cZU (první video v maďarštině které se mi podařilo najít - a titule nemá vůbec)

Takže moje teorie je, že automatický generátor titulků musí nejprve tomu jazyku rozumět, a pak je tam ten problém s překladem - neběžné/nehlavní jazyky mají zřejmě omezený počet variant překladů (typicky do těch běžných), zato z běžných (EN/DE/FR/ES/IT/PT apod.) je možný překlad do více jazyků.