Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ffmpeg - titulky na střed

Ahoj, když dávám titulky do videa natvrdo tak mám někdy dvě řádky a někdy jen jeden a já bych potřeboval aby ten jeden byl vycentrovaný, tj, aby nebyl úplně dole jakoby na druhém řádku ale mezi první a druhým. dá se to nějak udělat?

ffmpeg je free nastroj pro praci s videem, takovy hodne low-level (nad nim pak vznikaji nadstavky pro "lidske ovladani" i u celkem profi veci), ale umi toho strasne moc. Konkretne titulky - vlozeny text umi libovolne pozicovat, ale fakt se mi to nechce hledat. Google "ffmpeg subtitle position".