Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ffmpeg -rtsp_transport neuklada audio stopu

Zdravím.
Co mám špatně, že mi to nechce uladat audio?

ffmpeg -rtsp_transport tcp -i rtsp://192.168.1.252:554/user=admin_password=xxxxxx_channel=1_stream=0.sdp?real_stream -codec:v copy -codec:a copy -an -t 01:00:00 /media/M2_disk_1TB/KAMERY/BRANA/`date '+%Y-%m-%d-%H-%M-%S'`.mkv

Input tam je video i audio ale Output jen video.
https://i.postimg.cc/ZYcbJgbM/brana-new.png

Dik.

ffmpeg nepodporuje PCM (pcm_alaw, pcm_s16le atď.) v kontajneri MP4. Prekóduj zvuk ako AAC alebo použi iný formát výstupného kontajnera, napríklad MOV alebo MKV.

Zakóduje zvuk do formátu AAC

ffmpeg -rtsp_transport tcp -i rtsp://192.168.1.252:554/user=admin_password=xxxxxx_channel=1_stream=0.sdp?real_stream -c:v copy -c:a aac output.mp4

Děkují moooc, ale furt je něco špatně a mam jen video.

ffmpeg -rtsp_transport tcp -i rtsp://192.168.1.252:554/user=admin_password=xxx_channel=1_stream=0.sdp?real_stream -codec:v copy -codec:a mp3 -an -t 01:00:00 /media/M2_disk_1TB/KAMERY/BRANA/`date '+%Y-%m-%d-%H-%M-%S'`.mkv

ffmpeg -rtsp_transport tcp -i rtsp://192.168.1.252:554/user=admin_password=xxx_channel=1_stream=0.sdp?real_stream -c:v copy -c:a mp3 -an -t 01:00:00 /media/M2_disk_1TB/KAMERY/BRANA/`date '+%Y-%m-%d-%H-%M-%S'`.mkv

Jesm zkoušel i aac kodek a cpat to do kontejneru mp4 a furt jen video.
Video v kontejneru mp4 se neda přehrat, pokud není ukončene nahravaní, mkv jo. Proto bych rad zustal u toho mkv.

Log z ffmpeg si sem nedal, info z výstupného súboru tiež nie...
Problém bude zrejme vo vstupnom súbore, kde je audio 8kHz, mnoho prehrávačov videa s tým má problémy...

skús ho presamplovať na 48kHz:

-ar 48000 -c:a aac

Všetky možné parametre pre aac, mp3 nájdeš v dokumentácii ffmpeg (snáď nepoužívaš nejakú starú verziu ffmpeg ?)