Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Excel - funkce NETWORKDAYS.INTL

Ahoj,

používám funkci NETWORKDAYS.INTL. Funguje jak má, jen by mě zajímalo zda to jde nějak udělat i bez seznamu nebo bez jejich vypisování do funkce. Ano můžu si udělat jejich seznam a na něj odkazovat. To mám. Funguje to jak má. Myslel jsem že ty svátky jdou v té funkci vypočítat. Ale jde mi vždy jen jedno datum např. NETWORKDAYS.INTL({"1.1.2024"};{"31.12.2024"};;45478+365) to mi funguje, ale když tam přidám další výpočet tak už to hodí chybovou hlášku. Zkoušel jsem měnit závorky, formát data, a tak ale vždy to hodí nějakou chybovou hlášku nebo to ani nejde uložit. Jde to nějak? Díky.

Třeba takhle NETWORKDAYS.INTL({"1.1.2024"};{"31.12.2024"};;45478+365). Já tam ve skutečnosti počítám něco jiného, ale to je jedno. Když to tam vypíšu, nebo udělám seznam tak to funguje, jen mě to zajímá zda to jde i jinak. Nebo když chci vypočítat velikonoce (velký pátek a velikonoční pondělí) tak to musím vypočítat mimo a pak na to dát odkaz.