Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení sluchátek k TV LG

Dobrý den, protože jsem již starší a mám problémy se sluchem, chtěl bych si zapojit sluchátka k TV LG.
Koupil jsem si sluchátka Thomson viz foto, podařilo se mně je zapojit, ale strašně šumí.
Chtěl bych si zapojit tedy kabelová sluchátka, které pokud konektory přiložím k sobě tak jdou, ale potřeboval bych spojit ty konektory viz. foto.
Současně bych potřeboval prodlužovačku.
Může mně někdo poradit prosím.
T.

Neni ale problem v tom, ze vetsinou kdyz zapojis sluchatka do jacku, tak televize vypne reproduktory? To muze byt neprakticke, pokud tazatel nezije sam a chce se na televizi koukat i s nekym jinym.

(Osobne bych na potize se sluchem misto sluchatek k televizi doporucila spise navstevu foniatra a sluchadla)

v TV taky bývá jack

Psal jsem bývá, ne že tam je. Tazatel neuvedl, kam sluchátka zapojuje ani jaký model televize LG má, tak logicky nemůžu dát konkrétní radu.

Třeba já doma mám malou TV LG (používám jako monitor k 8-bit počítačům) a ta výstup na sluchátka jack má.

Asi to není důležité, ale v tom výše uvedeném výběru je to celkem:

TV	se sluch.
1087	532	49%

Takže asi nepočítáš dobře...

A když vyberu nejrozšířenější značky:

Výrobce		TV	se sluch.
Samsung		263	17	6%
LG		238	47	20%
Philips		118	102	86%
Hisense		98	79	81%
Celkem		717	245	34%