Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení sluchátek k TV LG

Dobrý den, protože jsem již starší a mám problémy se sluchem, chtěl bych si zapojit sluchátka k TV LG.
Koupil jsem si sluchátka Thomson viz foto, podařilo se mně je zapojit, ale strašně šumí.
Chtěl bych si zapojit tedy kabelová sluchátka, které pokud konektory přiložím k sobě tak jdou, ale potřeboval bych spojit ty konektory viz. foto.
Současně bych potřeboval prodlužovačku.
Může mně někdo poradit prosím.
T.

v TV taky bývá jack

Psal jsem bývá, ne že tam je. Tazatel neuvedl, kam sluchátka zapojuje ani jaký model televize LG má, tak logicky nemůžu dát konkrétní radu.

Třeba já doma mám malou TV LG (používám jako monitor k 8-bit počítačům) a ta výstup na sluchátka jack má.