Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Soutěž listopad 2008

Tým Poradny vyhlašuje malou soutěž na listopad. Máte-li někdo nějakou fajn tapetu,
uveďte na ni link, nejlépe v plném rozlišení. Může tak vzniknout docela zajímavá sbírka.
Začátkem prosince uvedeme vítěze, rozhodování bude samozřejmě subjektivní.
Členové Poradny se mohou zúčastnit mimo soutěž. Oceněná tapeta získá zajímavou knihu:

podivuhodny-svet

loading...

ja nedavno presla z barevnych obrazku na temnotu.. http://fc44.deviantart.com/fs4/i/2004/260/4/3/The_I nner_You___WP_by_b33lz3bub.jpg

moc se mi libi.. sice mi par lidi o tom tvrdi ze to je depresivni, ale mne to depresivni nepripada.. mne se to proste libi :-)

a ze vseho nejlip to vypada, kdyz si dam i skryt ikony..

Ja sveho casu pouzival tuto vlastnorucne delane.
On ten efekt na tom vzniknul uplne nahodne, kdy jsem v gimpu aplikoval jeden efekt dvakrat ( uz nevim jaky ). Ale vypada to pekne ;-)

My jsme zase meli na win2000 sporic, ktery predstiral, modrou smrt, za 15 s restart, nabeh PC k prihlaseni, modra smrt a zase restart. Dostali jsme nejednoho kolegu a zvlast na jednoho, ktery naprosto konsternovan to sledoval snad 10 minut rad vzpominam. :-D

Ó to ne. Ze svých zkušeností v polygrafii můžu potvrdit, že právě tenhle druh grafiky je s oblibou používán na propagačních materiálech našich "předních" společností. Zřejmě je i považován za profesionální.
Čert aby je za to po poli s klackem honil.

Dobrý den,

všimli jsme si množství přístupů ze serveru a nedá nám to neodpovědět:-) Samolepka je silná asi 0.5mm, což je optimální kombinace pro snadné lepení a přitom vysokou odolnost. Tisk je chráněný silnou laminací, takže otřít ho je nemožné. Používáme speciální samolepící fólii, která pevně drží na polepeném povrchu a odlupovat se určitě nebude (důkazem budiž náš dva roky starý testovací notebook;-), ale zároveň, pokud se rozhodnete ji sundat, nezůstanou na povrchu notebooku žádné zbytky lepidla.

V případě dalších dotazů Vám rádi odpovíme na e-mailu info@skinbook.cz.

Za tým Skinbook,
Marek Nebesář