Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba 0x80070643

Při aktualizacích se mi objevila tato chyba 0x80070643 a doporučení na opravu pomocí video-repair.exe od Outbyte. Nainstaloval jsem a spustil a našel mi celou řadu chybiček. Avšak při spuštění opravy mi promtně nabídl placenou verzi s 20% slevou, což jsem odmítl. Zanedlouho mi přišel mail s časově omezenou slevou 60%. Snahu prodat celkem chápu, vás však prosím a žádám o zkušenost či názor, zda jej použít nebo ignorovat. Díky H.

No krása - vyhodí ti to chybu pri aktualizácii, klikneš na "nejaký" odkaz, spustíš ho a hľa - chce to peniaze!
Teba NENAPADLO vyhľadať si "error 0x800706643" a hľadať? Hľa, čo som našiel:
https://www.minitool.com/data-recovery/fix-windows-update-error-0x80070643.html
https://www.majorgeeks.com/content/page/windows_update_failed_to_install_with_error_0x80070643.html
https://www.linkedin.com/pulse/windows-10-update-error-0x80070643-kb5034122kb5034441-wintechlab--p3sac

Je toho celý net - len vyhľadať, prečítať (ak nevieš češtin engliš - je tu translator) a potom hľadať príčinu a riešenie.

Máte bohužel pravdu, že jsem zazmatkoval a kod chyby jsem dal vyhledat. Pak teprve na mě vyběhla ta výše uvedená stránka jako první. Vypadala jako důvěryhodný návod, takže jsem se začetl a nevšiml si halvičky "Fixed..." No nakonec se zvláštního nestalo, jen jedna aktualizace neprošla, ale její číslo nikde nebylo, jen ta chyba. H.

0x80070643 chybu môžeš kludne ignorovať a určite nekupuj od nikoho na webe zaručený fix,ktorý túto chybu nejako odstráni,o tejto chybe v update services sa vie a za normálnych okolností neznamená žiaden problém,spôsobuje ju na niektorých zostavách poradie inštalácii updatov od microsoftu a reálne neznamená nič závažného,čo by mal užívatel riešiť...nejaký video-repair.exe je dobrý len na to,aby sa niekto nachytal a zaplatil za zbytočný program......