Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odpálený počítač?

Pěkný večer,
mám problém.. Po bouřce jsem si všimnul, že u mého vypnutého desktopu svítí podložka na myš a základová deska. Přišlo mi to divné a tak jsem stisknul tlačítko zapínání počítače, ale nic se nestalo. Odpojoval jsem počítač od sítě na půl hodiny, ale nepomohlo to. Nejde zapnout, ale deska a podložka svítí. Co to může být, prosím?

Skús reset CMOS a prípadne štart s minimálnou konfiguráciou aby si vedel vylúčiť konkrétny komponent. Teda len zdroj + doska, ak doska svieti, pridať procesor, potom jeden modul ram, druhý modul ram, grafickú kartu, disky atď, postupne jedno po druhom. Skús pripojiť monitor ako do konektora na doske tak aj na grafickej karte.