Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potíže s vypálením souboru

Zdravím, udělal jsem si v Pinnacle studio 12 film z pár souborů .avi a když sem si to vypálil na DVD, tak se mi to v DVD přehrávači nechtělo přehrát, ale v PC to jde v pohodě. Nevíte kde je chyba??? Normálně když si na DVD vypálím soubory .avi tak to jde v DVD přehrávači normálně. Nevím si rady:-( a problém ve vypalovačce rozhodně není, protože všechno až právě na tento soubor jde. Předem díky za nějaké rady.

Finalizovani = ukonceni /ci uzavreni/ placky vytvorenim lead-out stopy (je to slozitejsi, ale nebudu se rozkecavat). Kazdy palici program ma tuto volbu ve forme zatrzitka ci jine nadhery. Aby bylo mozne disk prehrat v playeru, je nutno tuto volbu provest. Lze i nasledne, na neukoncenem DVD.

Ja neviem co vsetko sa da robit v pinnacle, ale ked chces robit divx tak musis mat nainstalovany divx kodek. Ked ani potom tam nebudes mat volbu divx tak nevytvaraj subor .avi ale normalne VideoDVD, alebo nepouzivaj pinancle. Alebo si precitaj navod k tomu tvojmu pinnacle.

P.S: mozes skusit ten MJPEG, to by mohol DVD prehravac poznat, ale nezarucujem zavisi od DVD prehravaca.

Já používám Ulead Video Studio, takže jen budu tipovat, myslím, že nastavování bude podobné.
Nejvyšší kvalita - ok, a jaký máš nastavený u toho mpeg bitrate? Nejnižší možný je tuším 1777kbps, jaký bitrate má to výchozí avi?
chci tím říct, že může být nastavena Nejvyšší kvalita, ale pokud bitrate bude nastavený nízký, tak výsledný soubor může být menší, než předchozí avi.