Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potíže s vypálením souboru

Zdravím, udělal jsem si v Pinnacle studio 12 film z pár souborů .avi a když sem si to vypálil na DVD, tak se mi to v DVD přehrávači nechtělo přehrát, ale v PC to jde v pohodě. Nevíte kde je chyba??? Normálně když si na DVD vypálím soubory .avi tak to jde v DVD přehrávači normálně. Nevím si rady:-( a problém ve vypalovačce rozhodně není, protože všechno až právě na tento soubor jde. Předem díky za nějaké rady.

Taky bych to zkusil do DIVX.
Teď je otázka, jestli má kodek v sobě, nebo se doinstalovává.

Tady je moc hezký článek o tom, proč některá avi jdou přehrát a některá ne. http://www.digilidi.cz/avi-na-dvd-prehravacich-aneb -proc-nektere-hraje-a-jine-ne
DIVX kodek se musí nastavit aby video bylo třídy MPEG-4 SP, čili bez rozšířených fičur.

Nevím, jen mě překvapuje, že by to soft přímo určený pro úpravu videa a vytváření DVD nezvládl.
Proč prostě nevytvoříš normální DVD v mpeg, místo aby jsi tam pořád cpal avi (jak už se tady někdo myslím ptal)

Já používám Ulead Video Studio, takže jen budu tipovat, myslím, že nastavování bude podobné.
Nejvyšší kvalita - ok, a jaký máš nastavený u toho mpeg bitrate? Nejnižší možný je tuším 1777kbps, jaký bitrate má to výchozí avi?
chci tím říct, že může být nastavena Nejvyšší kvalita, ale pokud bitrate bude nastavený nízký, tak výsledný soubor může být menší, než předchozí avi.