Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potíže s vypálením souboru

Zdravím, udělal jsem si v Pinnacle studio 12 film z pár souborů .avi a když sem si to vypálil na DVD, tak se mi to v DVD přehrávači nechtělo přehrát, ale v PC to jde v pohodě. Nevíte kde je chyba??? Normálně když si na DVD vypálím soubory .avi tak to jde v DVD přehrávači normálně. Nevím si rady:-( a problém ve vypalovačce rozhodně není, protože všechno až právě na tento soubor jde. Předem díky za nějaké rady.

Taky bych to zkusil do DIVX.
Teď je otázka, jestli má kodek v sobě, nebo se doinstalovává.

Tady je moc hezký článek o tom, proč některá avi jdou přehrát a některá ne. http://www.digilidi.cz/avi-na-dvd-prehravacich-aneb -proc-nektere-hraje-a-jine-ne
DIVX kodek se musí nastavit aby video bylo třídy MPEG-4 SP, čili bez rozšířených fičur.

Nevím, jen mě překvapuje, že by to soft přímo určený pro úpravu videa a vytváření DVD nezvládl.
Proč prostě nevytvoříš normální DVD v mpeg, místo aby jsi tam pořád cpal avi (jak už se tady někdo myslím ptal)