BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
ping.eu
Čemu na tom nerozumíte? Znamená to, že tato adresa je z rozsahu určeného pro privátní sítě. Žádná veřejná služba vám nemůže říct, komu náleží, neboť se může libovolněkrát opakovat.
neco jako vnitrni sit 192.168.x.x ?
presne tak,
adresy 192.168.x.x, 172.16.xx-172.32.x.x a 10.x.x.x jsou privatni rozsahy, ve verejnem internetu neroutovatelne. Muzes je mit jen ve vnitrni siti, pres internet ta adresa dosazitelna neni.
a je nejaky rozdil mezi 192.168.x.x a 10.x.x.x?
ziaden
v jednom mas k dispozici 65534 volnych adresu, v druhem pripade pak 16777214 adres.
zajimavy, myslel jsem ze desitkova sit se pouziva napr. v cisco.
ps. nasel jsem jeste jednu zajimavou stranku, kdy to nekoho zajimalo: www.utrace.de
OK, Dekuji vsem!!!
Kdepak, pouziti adres je ciste na spravci site a na pozadavcich, jake ma ta sit splnit.