Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Programátoři ATI/AMD jsou našrot

Programátoři ATI/AMD jsou našrot ještě z nového roku nebo co ? Ty catalysty 9.1 jako nebudou vůbec ? Neuvěřitelné. Maj opravit jeden bug a už na to čekám měsíc.

Nj ATI/AMD a ovladače...mohli by se poučit od konkurence:

NVIDIA Driver Downloads
GeForce Driver Release 181 WHQL
Version: 181.22
Release Date: January 22, 2009
Operating System: Windows Vista 64-bit
Language: U.S. English
File Size: 95.6 MB

Smutné, že i přes vynikající poměr cena výkon, takhle otálejí s ovladači...

No..vzhledem k tomu že mě ATI se svojím přístupem k ovladačům začíná pěkně s*át a já nemíním čekat až se milostivě uráčí splichtit další ovladače, ve kterých možná opraví svoji chybu* abych mohl používat víc jak 4GB RAM a nemusel na ramky čumět položené na skříni..tak dnes padlo rozhodnutí a první ATI - obyčejná 3470 koupená kvůli spotřebě letí z komplu.Výměna za 9500gt.

*
http://pc.poradna.net/q/view/301417-luxusni-proble my-s-instalaci-ovladacu-pri-ram-4g-ati-catalyst-8- 12-vista-64-ram-4gb-error

No na to, že kdysi jsem byl velký zastánce a fanda ATI, je fakt že dnes to neřeším, beru to co funguje.
Výměna za 9500gt..... asi tři dny dozadu jsem jí kupoval zákošovi,sice je to střední třída v německu jako Top1, ale zákazník si mlaská. I mě to při testech překvapilo. A to s ATI..... nedivím se ti :-D po těch letech už ne ......