Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno budoucí kategorie..

Pánové, situace, která tu teď panuje (nezávazná konverzace s rodinnou atmosférou :-)), nebude asi v tomto stavu v ostrém provozu poradny udržitelná (už by to nebyla poradna). Uvažujete o nějaké oddělené sekci pro tento účel, abychom o to nepřišli a přitom se nemíchali do samotné poradny? Tím neříkám, že tu chci jen tlachat a nehodlám radit. To v žádném případě. Ale hodit občas řeč, aniž bych k tomu musel zneužít nějakej dotaz, by bylo asi fajn. Možná by stačilo zachování sekce návrhy, ale asi by se neměla v budoucu vypisovat v přehledu všech threadů..

A co bys tam dal? "Příslušenství"? Nebo vypsat "tiskárny, skenery,...." - to by zase bylo moc dlouhé. V nejhorším, když někdo svůj dotaz blbě zařadí, vždycky to můžou moderátoři přesunout jinam na správné místo.

Myslím si, že lidi co sem budou chodit, slovo Periferie (a jeho obsah) znají.