Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP Deskjet 3650 - nejde nainstalovat

Dobrý den, mám problém se svou tiskárnou (v názvu topicu).
Vždy mi fungovala, avšak když mi došla barva, odpojil jsem ji a dlouho nevyužíval (3 roky asi) a teď ji opět potřebuju a proto jsem doplnil barvu (originál HP doplňovací sadou, která obsahovala 3 inj. stříkačky s inkoustem podle návodu) Když jsem ji ale připojl k PC (vložil jsem originál CD (které je trochu pošrábané => nechápu odkud...leží pořád v bedničce v obalu) a tiskárna bohužel nefunguje, pořád BLIKÁ ! nechápu to! instaluju všelijaké drivery a klidně i z HP.cz a prostě nic. Už mi z toho šibe. Win když ji nainstaluje, tak to nefunguje. když se náááhodou podaří instalace (nezasekne se) tak je to nějakou bulharštinou (některé texty) a tisk stejně nefunguje. Kdyby to psalo, že nemám barvu tak fajn, ale ona vůbec nereaguje, s**e na mě jak na placatý kámen. Kámoš když ji instaluje na NTB, tak už to hodinu hledá ovladače. Dávám tomu hodinu a letí z okna, nějaké nápady? doplňující dotazy? pište, odpovím okamžitě.
Děkuji

Změna předmětu, původně: HP Deskjet 3650
Změna kategorie, původně: Hardware (host)

Blikání nesouvisí s instalací ovladačů. Takže jaký máš problém? Nejdou nainstalovat ovladače nebo je nějaký hardwarový problém s tiskárnou že netiskne?

Na CD se vykašli, stáhni poslední ovladače z internetu.

Zkoušel jsi vytisknout testovací stránku (jestli to ta tiskárna umí?). Většinou se podrží nějaké tlačítko, viz manuál.

Vůbec nekomunikuje, na nic, ni na vypnutí, prostě úplný ignor, žádnou stránku z ní nedostanu, tlačítko pro "tisk tu není, je tu jen křížek (zrušení tisku) a vypnout...na oba doslova KAŠLE. Instaloval jsem už miliardu ovladačů, vždy napíše, že je nainstalováno správně, ale když dám soubor tisk (kdekoliv) tak mi to vybídne nějakou windows tiskárnu a ta moje tam ani není. když dám vyhledat, error, nic, kantáre, Hirošima HADR

No dobrý, ale když vytáhnu tu, kterou jsem plnil a nechám tam "originální barevnou" , tak to rovněž "ani neškytne" a zasekne se, pořád jen BLIKÁ a když ji po nějakém úkolu chci tlačítkem vypnout, rovněž nejde, když dám soubor tisk, tak mi to vyhodí error, že není dostupná žádná tiskárna, takže mi chceš říct, že má tady HP u mě někde kamerku a kouká co tam mám za "KÁRTRIDŽ" :-D a podle toho řídí tiskárnu?
Kdyby se mi objevila hláška, že není barva, tak to chápu, ale ona vůbec nereaguje, kalibrační stránka nejde, zkušební stránka nejde, neudělá ani ťuk, ani se to nezašramotí, prostě jen ticho a bliká.

když dám soubor tisk, tak mi to vyhodí error, že není dostupná žádná tiskárna

a mas ju vobec nainstalovanu?

takže mi chceš říct, že má tady HP u mě někde kamerku a kouká co tam mám za "KÁRTRIDŽ" :-D

lol, toho sa fakt bat nemusis

prostě jen ticho a bliká.

a nesramoti ani ked ju zapnes? lebo potom moze byt vadna. pri zapnuti sa ma totiz pretestovat, pohybat vozikom a preskusat motory atd.

Po zapnutí dělá vše jak kdy dělala, šramotí, projíždí barvičky doprava doleva po tom posuvníku. Nainstalovanou mám (zkoušel jsem asi 6 ovladačů) a ikdyž se mi třeba povedlo, aby mi to nehodilo ten error a byla tam, tak se nestalo ZASE a OPĚT nic.

To s tou kamerou bylo akorat vyvracení tvého názoru, že za to může "doplněná ctr" protože barevnou jsem neplnil a nedělá to nic ikdyž je tam sama. (jistě že vím, že je to hloupost :D )

Zdravím, máme stejný probléééém, taky tiskárna stále jen bliká a nic !!!!!!!!!!!!!Taky jsem doplnila originál HP 27 kazetu. Po prvním plnění normálně tiska. Když barva (černá) došla udělala jsem další plnění. Bohužel netiskne, jen stále blikáááááá !! Co s tím ??? Díky

Zdravím uplně tenhle problém mám i já bliká to ovladače mám poslední z i netu a mam koupené orig kartridge (koupiol jsem si i další a vyměnil abych měl jitotu že to není něco s nima) ale ona blika a tím VŠE(tím myslím i kalibraci a čištění atd.)končí ani tuk

čínské hp jsou beznadějné šmejdy, hw i sw.
odinstalovat tiskárnu, odpojit ji od pc, vyměnit náplně, najít návod (obvykle se nejdřív instaluje ovladač, pak se připojí usb krám, ale u hp může být všechno jinak), restartovat, nainstalovat tiskárnu, připojit usb kablík, spustit nějaký seřizovací program na hlavy.

jednodušší je vyhodit ten inkoustový usb šmejd z okna, a jít koupit laserovku. pokud je doma více počítačů, tak raději rovnou síťovou.

odinstalovat tiskárnu, odpojit ji od pc, vyměnit náplně, najít návod (obvykle se nejdřív instaluje ovladač, pak se připojí usb krám, ale u hp může být všechno jinak), restartovat, nainstalovat tiskárnu, připojit usb kablík, spustit nějaký seřizovací program na hlavy.=>přesně tohle všechno sem udělal zas taková lama nejsem :D a nepomohlo proto píšu sem :D

Co tě to napadlo vkládat instalační CD po výměně barvy?
JIMHO být tebou tak zkusím bod obnovení. Pokud ho nemáš,
tak bych doporučil kompletní odinstalaci HP a odebrání z Windows,
vyčištění registrů + následné ruční odstranění zbytků HP tamtéž,
restart a novou instalaci tiskárny s novými ovladači.
Především si přečti detailně postup podle manuálu, často je přímo
vyžadováno připojení k PC až na výzvu.

Možná jen postačí obnovit registry, pokud je máš někde zálohované,
třeba v nějakém čističi registrů, SpyBotu atd, nejsou-li příliš staré.
Zálohovat, zálohovat.

Od té doby, co jsem měl tu tiskárnu naposledy nainstalovanou(s barvou a funkční) tak už mám 2x reinstalovaný win. Takže jsem instaloval vlastně úplně s čistým štítem. Proto jsem ji teď musel instalovat cokoliv odkudkoliv. Tiskárnu samozřejmě připojuji až po výzvě. Z 99% se v této fázi vše zasekne a pořád je napsáno "Nalezena tiskárna, Instaluje se" (Přes tento krok jsem se již jednou dostal(a trval asi 8 vteřin, proto když se do 5 minut nestane nic, ruším instalaci) a když jsem se přes to dostal, vše bylo maďarsky a proto jsem nemohl vyzkoušet nic :)
Takže? :)

Takže už jsem se opět prokousal přes všechno, hlásilo to hefty s tiskovou kazetou. Tak jsem ji podle pokynu vytáhl a vložil z5. když jsem došel ke kalibraci, tak pořád bliká a nic se neděje.V pořadí k tisku je stále napsáno "probíhá tisk" ale realita je jiná :D + je tiskárna "seklá" a nejde ani vypnout

Tiskárna je připojena prostřednictvím USB? Ano. Tak možnou příčinou může být obyčejný červ Conficker - nedovolí dokončit instalaci ovladačů. (viz autorun.inf všude v kořenech médií)
Tazatel se ale nemůže (nebo neumí) dostat na interní test tiskárny. To chce manuál. Obvykle se tento test (bez připojení k PC) spouští podržením zapínacího, případně současným stiskem dvojice tlačítek. Učit se, učit se, užit se...