Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OneNote a ztráta souboru

Prosím o nápovědu:
Pracoval jsem v MS OneNote, kde mám na jedné stránce vložený soubor (ne odkaz, ale přímo soubor). Soubor jsem otevřel a asi dvě hodiny na něm pracoval. Protože se jednalo o zásaadní změny, chtěl jsem soubor (XLSX) uložit jako nový a ponechat si původní verzi. A tady nastal problém:
Kliknu na Uložit jako - nazvu si to jinak, ale nekoukám, kam to ukládám a uložím. Tabulku i celý Excel zavírám.
Hned jsem si to uvědomil a chtěl jsem soubor najít a přesunout k tomu původnímu.
OneNote si při otevírání vložených souborů vytváří složky v %temp%\OneNote\ a pořadové číslo otevřeného dokumentu.
Chtěl jsem tedy vzít nově vytvořený soubor ze složky %temp%\OneNote\7, ale do složky nešlo vstoupit, asi po minutě se složka smazala a nový soubor s ní.

Potřebuju ten soubor najít a obnovit. Standarní hledání podle jména i jeho části na celém HDD stejně jako použití nějakých FW pro obnovu smazaných dat nepomohlo.

Poraďte co dál

stejně jako použití nějakých FW pro obnovu smazaných dat nepomohlo

Zkus to jiným programem. Třeba DriveRescue. Onenote by to měl mazat standardně. Hledej to podle původního názvu (než jsi začal vůbec tvořit a zapisovat do toho souboru.) Třeba budeš mít štěstí.

EDIT// mrkni do nastavení, vytváří záložní kopie. Default by mělo být tady:

C:\Documents and Settings\user\Local Settings\Data aplikací\Microsoft\OneNote\12.0\Záložní kopie

Ano, máš pravdu. Pokud ukládáš soubor do OneNotu, přípona stránky je ONE. Já ale ukládal soubor z OneNote jako XLSX. To standardně funguje a dělám to tak často i s jinými typy souborů. Problém je jen v tom, že jsem si soubor uložil do dočasný složky vytvořený programem OneNote.