Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vtipy 1

Tenhle vtip napsal jeden borec na novinkách:

Ptá se syn Billa Gatese: - Tati, chci zkusit ten sex, co mám dělat? - To je jednoduché synku. Vezmeš si z mé garáže to největší auto, oblékneš si nejlepší oblek, vezmeš děvče do nejluxusnější restaurace ve městě. Večer pak objednáš kočár s koňským spřežením a vezmeš ji na okruh okolo jezera, cestou koupíš největší kytici květů, jakou budou prodávat. Nakonec objednáš v hotelu presidentské apartmá a tam už se Ti podvolí. To je celé. - Ale tati! Kde jsou romantické procházky, letmé dotyky, čtení poezie za měsíčního svitu, nadbíhání ... - Ale chlapče, to si vymysleli linuxáci, aby mohli šukat zadarmo. :))

[mod]Změna kategorie (Kurt) * Změna názvu na Vtipy 1 (anarchist)[/mod]
odkaz na Vtipy 2: thread.php

loading...

Mňa zaujímalo, že kde to končí, tak som náročky ťukal do blba a všimol som si malý detail. Prechádza to rôznymi fórami a zrazu je tam odkaz z príspevku odoslaného 17.4.2005 na príspevok odoslaný 7.1.2006. Takže tu mi niečo nesedí. A tu máte tie stránky.

17.4.2005 - 36265.html

odkazuje sem

7.1.2006 - 487093.html

Je toto možné?::)::)::)

Edit: Takže oni to zacyklili, lebo som sa doklikal do stredu. Takže výsledok: 25 linkov a 26. odkazuje na 12. Lenže zaujímavé je to, že 21. je starší ako 22.::)::)::)

Ještě jsem našel jeden .. dobréj. :-D
Doufám že se "Prasak" nebude zlobit.

Jde hustě nasraný prasátko po lese a potká ho liška: "Co je prasátko, co
se tváříš tak nasraně?" "Hele, běž do piči, ty pičo červená" Jde dál,
potká ho vlk a zeptá se: "A co že si tak nasraný, prasátko"? "Drž hubu,
kokote chlupatej, šerednej a běž do řiti!" Potká ho medvěd a zeptá
se:"Co je ti, prasátko"? "Víš co? Polib si prdel, ty idiote velkej,
hnusnej, smradlavej" Jde dál a potká ho lesní víla: "Tak prasátko, za
to, že si tak nasrané a jenom všem nadáváš, ti nesplním tři, ale jenom
dvě přání!"..... "Víš co, chci velkou jámu plnou hoven!" "Tady ji máš,
prasátko! A co druhé přání?" "A teď si to celý vyžer, ty děvko jedna
průsvitná!"

Když už tu někdo vzpomenul ty zákopy...
První světová, oddíl dobře naladěných kansaských junáků kráčí k první linii.. v tom škrrrr vrrrr škyt škrrrr hrk křamp škrrr.. a už se sem valí Fokker. V něm maník, drží v ruce bombu a kouká, kam jí hodit. Velitel těch "skautíků" hned pochopil nebezpečí a zavelel: "Do lesa!" a všichni se rozprchli. Chvíli se ještě ozývalo hrkání dvouplošníku, pak chvilku ticho, jak asi odletěl tu bombu hodit někam dál a pak zase kodrcání jak letěl zpátky za německou frontu. Velitel pak již jen píšťalkou svolal mužstvo a jal se je přepočítávat. Počítá, počítá, dopočítat se nemůže, Johny mu chybí. A tak všichni vyrazili hledat Johnyho. Našli ho za chviličku na louce, ležícího v tratolišti krve. Velitel nad ním v hrůze lamentoval: "Probůh, Johny, já říkal do lesa!" Johny pootevřel jedno oko a slabým hlasem povidá: "Já taky utíkal! Ale on hodil tu bombu, netrefil se, tak jsem se mu začal pošklebovat. No a ten hajzl přistál a zmlátil mě francouzákem!"

Mlada zena prijde do prodejny se zviraty, ze by chtela nejakeho papouska. Prodavac ji povida: "Pani, mame tady jenom jednoho, ale je hrozne sprostej, protoze byl 3 roky v bordelu. Zena rika, ze ji to nevadi, a tak si ho koupi.
Prijdou domu a papousek rika:
- "Aaa, novej bordel, to neznam!"
- "Papousku, to neni zadnej bordel, ale tvuj novy domov."
Ve dve odpoledne se vratej dve dcery ze skoly.
- "Aaa, novy kurvy, ty neznam!"
- "Papousku, to nejsou zadny kurvy, ale nase dcery!"
V sest prijde manzel z prace a papousek povida:
- "No konecne nekdo znamej, nazdaaaar Pavleee!!!"