Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vtipy 3 - Tentokrát o ...

Leží takhle jednou cikán Fero uprostřed přechodu pro chodce. Přiběhne k němu policajt a ptá se: "Fero, co se ti to tu stalo?"
Fero odpoví: "Ale pán velitel, chtěl jsem jen přejít přes silnici, zastavil jsem se tedy před přechodem pro chodce, rozhlédl jsem se napravo a nalevo a protože nic nejelo, tak jsem se vydal přes přechod. Vtom se zničeho nic přiřítila velikou rychlostí motorka a srazila mě na přechodě."
Policajt: "Nojo, a zapamatoval jsi si SPZ?"
Fero: "Ne, ale mám jeho peněženku".
:-D:-D:-D

Nejde o moznost, jde o to, ze to tu je. Hostuv argument, ze je to i jinde mne nepresvedci, nema to nic delat ani tam. Mne vadi vsechny vtipy, ktere zesmesnuji nejakou skupinu. Navic jsou ty vtipy vetsinou ponekud trapne (napr. o blondynkach). To mi vadilo na stare poradne a doufal jsem, ze tady se to neprosadi. Asi marne. Neni to volani po cenzure, ale po slusnosti.

PrasatkoPee

Přijde Ježíš do hospody a sedne si ke stolu štamgastů.
,,Tam si nesedejte, až přijdou vyhodí Vás‘‘, povídá Ježíšovi hospodský.
Za chvíli přijde slepý, hluchý a cikán a sednou si k Ježíšovi. Ježíš po chvilce povídá: ,,Zato, že jste mě tady nechali sedět, pomůžu vám.‘‘ Sáhne na slepého, který vykřikne: ,,Já vidím‘‘. Poté sáhne na hluchého, který z radosti vykřikne : ,,Já slyším‘‘.
Ježíš se otočí k cikánovi a ten mu povídá: ,,Na mě nesahej ty vole, já mám invalidní důchod‘‘.

Baví se cikán a bílej. Bílej se ptá:
"Cikáne, jak to děláš, že máš tak černý děti?"
- "No to je jednoduchý, máš ho dlouhýho devatenáct centimetrů?"
Bílej říká: "No jasně."
- "A máš průměr 19 cm?"
Bílej: "No to teda nemám."
- "No tak vidíš, tak ti tam jde světlo."

V paneláku ve 13. patře hoří. Přijedou hasiči a začnou rozbalovat plachtu, aby ty lidi mohli vyskákat, ale zjistí, že tu plachtu jim rozežraly myši a panelák hoří čím dál tím víc. Najednou přijde takovej urostlej hasič a povídá, že je dost silnej, ať lidi skáčou po jednom a on je bude chytat. Nikdo mu nevěří, ale nakonec první z nich skočí z okna. Letí, letí, hasič ho chytí a postaví na zem. Všichni koukají jako blázni, tak skočí druhej, toho taky chytí a pak skáče cikán, letí, těsně před dopadem hasič uhne, cikán se rozmázne na kaši a hasič zařve nahoru do 13. patra: "Hej, ty spálený mi sem neházejte!"

Musim se podelit.

Přijde Ježíš do hospody a posadí se.
Číšník ho upozorní:
"Tady si nesedejte, tady sedí štamgasti, vyhodí vás!"
Ježíš nereaguje.
Ke stolu přijdou hluchý, slepý a cikán.. Kupodivu ho nechají sedět mezi
sebou.
Ježíš: ,,Za to, že jste mě nevyhodili se vám odvděčím!"
Dotkne se slepého, slepý vyskočí
"Já vidím!!!"
Dotkne se hluchého, hluchý vyskočí
"Já slyším!!!"
Otočí se k cikánovi ale ten na něj zařve:
"Na mě nesahej, ty pičo, já mám invalidní důchod!!"