Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Je mi 13 a chci začít programovat - v čem?

dobry den chtel jsem se jen zeptat je mi 13 a chtel bych zacit programovat uplne od zakladu ale potreboval bych poradit s jakym programem, a pokud mozno tak sem hodit nejakej ten odkaz na nejakou tu stranku s navodem a s programovacím jazykem.
dekuji za kazdou radu
:-):-):-):-)

Změna předmětu, původně: Programovaní (host)

loading...

Funguje to takto :
Ty řekneš CO, odpověd je V ČEM.
Případně takto :
Ty řekneš PROČ, odpoved je v ČEM

Jazyků, a způsobu programování je spoustu a volí se to dle toho co chceš dělat. Na začátek se jistě vybírají JINÉ jazyky než pro pokročilého, ale nikdo netvrdí že je nejde přeskočit. Či optimalizovat snahu o dosažení cíle.

Nešlo by ten nadpis změnit? Děkuji ... nechci do toho hostovi šahat, ale dost mi to deprimuje.

Ja myslim ze nadpis je uplne vystizny a inac je to copy-paste z prispevku tak neviem co sa ti nepaci :) To ze ma 13 moze byt uzitocna informacia (napr. necakame ze plynule hovori anglicky apod), a je to inac aj pekne ze sa chce uz v 13 nieco navyse sam naucit, a je dobre ze to napisal.

Zezačátku tě to bavit nebude, ostatně ani potom, občas se z mého pokojíčku ozve něco ve smyslu "Huáááááh!!!", protože mi něco nejde napozicovat, aby to vypadalo ve všech hlavních prohlížečích stejně. Bez znalosti cca 50 základních tagů se neobejdeš, to je na tom to nejúmornější. Kdyby mě někdo v půlnoci vzbudil tak si nevzpomenu kdy Amíci hodili atomovku na Hirošimu ale <div style="margin:auto"></div> si pamatuju vždycky :-)