Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bug na poradna.net

Ahoj, při psaní threadu http://pc.poradna.net/q/view/392337-php-a-html-zaj imavy-formular-na-toplistu jsem našel na poradně bug. Chtěl jsem do [ code ][ /code ]
vložit celý relativně dlouhý HTML kod formuláře na TopListu (nepřesahoval max. povolenou délku příspěvku). Chtěl jsem si prohlédnout celý thread a kliknul jsem na náhled. Zjevilo se předemnou toto (zmenšil jsem na 20%, aby byla vidět celá ta chyba):
http://pc.poradna.net/file/view/1313-poradna-bug-j pg

PS: Nechtěl jsem to posílat přímo losovi, protože víc hlav víc ví, a mohlo by to losovi i pomoct při řešení ;-) (nechci pochybovat o jeho schopnostech být PHP bůh)

Já tomu nerozumím tak dalece, ale ve zdrojovém kódu poradny je Doctype XHTML 1.0 Strict, prohlížeč by měl správně nejdříve načíst celý obsah stránky a teprve pak ho zobrazit (jestli už to zase není jinak...). Jenže otázka je, jak s tím Opera skutečně pracuje...
IMHO je za pozadím všech takových bugů božská validita. :-)

To vyzerá naozaj skôr na nejakú chybu Opery. Mne sa to v poslednej verzii Opery nepodarilo zopakovať, takže neviem, čo treba opraviť. Tiež by ma zaujímalo, či to bolo pri opakovanom náhľade v poriadku, alebo sa táto chyba prejavovala stále.

Ak vieš upresniť postup, pri ktorom sa táto chyba prejaví, tak sa na to určite pozriem.