Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bug na poradna.net

Ahoj, při psaní threadu http://pc.poradna.net/q/view/392337-php-a-html-zaj imavy-formular-na-toplistu jsem našel na poradně bug. Chtěl jsem do [ code ][ /code ]
vložit celý relativně dlouhý HTML kod formuláře na TopListu (nepřesahoval max. povolenou délku příspěvku). Chtěl jsem si prohlédnout celý thread a kliknul jsem na náhled. Zjevilo se předemnou toto (zmenšil jsem na 20%, aby byla vidět celá ta chyba):
http://pc.poradna.net/file/view/1313-poradna-bug-j pg

PS: Nechtěl jsem to posílat přímo losovi, protože víc hlav víc ví, a mohlo by to losovi i pomoct při řešení ;-) (nechci pochybovat o jeho schopnostech být PHP bůh)

Já nevím, mně spíš přijde, že jen zahaprovala Opera a z nějakého důvodu nenačetla celý stylesheet, takže nevykreslila bloky vpravo a patičku..
Při opakovaném náhledu už to bylo ok, ne?

Já tomu nerozumím tak dalece, ale ve zdrojovém kódu poradny je Doctype XHTML 1.0 Strict, prohlížeč by měl správně nejdříve načíst celý obsah stránky a teprve pak ho zobrazit (jestli už to zase není jinak...). Jenže otázka je, jak s tím Opera skutečně pracuje...
IMHO je za pozadím všech takových bugů božská validita. :-)

To vyzerá naozaj skôr na nejakú chybu Opery. Mne sa to v poslednej verzii Opery nepodarilo zopakovať, takže neviem, čo treba opraviť. Tiež by ma zaujímalo, či to bolo pri opakovanom náhľade v poriadku, alebo sa táto chyba prejavovala stále.

Ak vieš upresniť postup, pri ktorom sa táto chyba prejaví, tak sa na to určite pozriem.