Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mini TV LCD

Chtel bych zakoupit nejakou malou prenosnou LCD kysenku s uhloprickou tak pet sest palcu (proste velikost knizky), ale nagugluje mi to (pro mne) pouzitelny jen Roadstar. Mate s tim (s tou "znackou") nekdo zkusenosti? Trochu mi to zni jako Powasonic, Fodak, Shrap a pod. ;-) Byly mezi tim nejake Casia, ale ty jsou jen s 2.5" - 3" displejem (a to je malo). Podelte se, mate-li s cim, plz...

No řekl bych možná spíš naopak: Roadstar svého času platil za poctivého pracanta. Sice nic moc oslňujícího či technicky převratného, ale svou práci odvedl se ctí. Prostě slušnej průměr, který většinou funguje bez problémů. A jak už je z názvu patrno, je to specialista na "palubní" zařízení..

Roadstar - většinou výrobky nevalné kvality. I když za nízkou cenu.
Co v časopisech testovali výrobky Roadstaru tak nikdy neměly moc dobré hodnocení ať to bylo rádio nebo discman. Spíš to hodnocení jejich produktů bylo nápadně podprůměrné.
Byl tuším i nějaký test kapesních TV, Roadstar si tam nevedl moc zle,ale kvalit Casia nedosahoval.

Roadstar je značka, která je na našem trhu hodně let. Při výběru bych se řídil 1. Kvalitou obrazu a přijmu signálu. 2. značkou prodejce. Při záruce dva roky je důležité, aby byla firma za dva roky k nalezení. Jako znalý obchodu vás mohu ubezpečit, že tentýž televizor prodaný v Anglii, nebo Německu bude při stejném označení kvalitativně výš minimálně o jednu třídu. Výrobci mají zájem prodávat kvalitu v zemích, kde jim záleží na jménu z důvodu konkurence, nebo počtu prodaných kusů. (nemají zájem zjišťovat kde hotel Česko je). Naši dovozci rovněž na zákazníka házejí bobek, protože čím levněji nakoupí, tím víc vydělají a český zákazník nemá hrdost. Je ochoten hrabat v Hypermarketech ve zhnilém ovoci, kupovat si obalový materiál i když zákon o balení zboží hovoří, reklamační řád je bezzubý, protože při dodržení postupu je odvolání leda u soudu a to je dost drahé. a kecám a kecám...

Naprostý souhlas - tentýž Philips zakoupený v NL a u nás - diametrální rozdíl (kvalita, poruchovost), cena téměř stejná. Zajímavé je, že při stejném typovém označení výrobku na tom koupeném u nás je vždy o nějakou funkci míň. Bohužel, i když se tak netváří, stále nás mají za čerstvě sestoupivší s větví...

Mam tuto znacku asociovanu v hlave s nizkou kvalitou, tak neviem, u TV je kvalita dost dolezita, nech to nebrumi pri svetlom obraze apod.
Je pravda ze take ako chces sa moc nevyskytuje, nasiel som googlom nejake DVB-T, ale ani neviem ake znacky to boli, skus hladat googlom: přenosný TV site:cz
alebo "portable TV", apod. Existuju nejake TV aj s DVD playerom, znacky su ale vselijake divne, od renomovanych vyrobcov som zatial nenasiel nic.