Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WWW editory

Ahojte,

rad bych poradit nejaky dobry editor. zacinam delat v asp a php a rad bych nejaky kvalitni (pokud mozno free) vyvojovy prostredi. docela dobry by bylo, aby umel doplnovat kod (jako treba elipse a mnohe dalsi pro javu)
znate?

No vidíš to, to jsi mi připomněl... 1st Page jsem taky v počátcích používal, bohužel pak se zastavil vývoj - autoři stále slibovali a odkládali novou verzi... A teď jsem se podíval a co myslíš? Měl ho tam... :-DFirst Page 2006 Version 3.0 FINAL. Tak jej budu muset ze zvědavosti vyzkoušet...

"...jinak pspad je mi nesympaticky..."

Mě (a možná i autora ;-) ) by zajímalo, co ti je na něm nesympatického? Trochu nechápu tvoji logiku - říkáš, že PSPad jsi zkoušel, ale nechceš ho, přesto jsi čekal, že ti ho tady poradíme. Tak jsi to mohl napsat hned do svého dotazu a ušetřil bys čas sobě i ostatním. A když nevíme, co ti je na PSPadu nesympatického, jak ti můžeme poradit něco jiného, co by ti vyhovovalo?

Já vím.... jde o to, že HTML a XHTML používají stejnou příponu souboru (html), tak pokud píšeš stránky v XHTML, stačí si nastavit patřičnou šablonu jako výchozí... Alespoň tak nějak to myslím Jan Fiala vysvětloval, když se ho na to kdysi někdo někde ptal...

Mne je nesympatický Windows a tiež ho používam. Takže si asi chcel povedať, že ten program nevyhovuje tvojej špecifikácii, nie? Lebo mne Windows vyhovuje, preto ho používam, ale nesympatický mi je.;-)

Toto nie je myslené ako provokácia, ale vysvetlenie, že nie všetko vyzerá tak ako chceme, ale to hlavne aspoň dokáže to čo chceme. Stačí ako vysvetlenie?

Mne je nesympatický dial-up a tiež ho musím používať :-D:.(

LucKobRa

P.S.: Odkaz pre msx.: Fakt som tu našiel iba prijať všetky správy z jedného threadu, ale ja to chcem nastaviť hromadne, tak ako na zive.sk. Že si nastavím aby mi prichádzali odpovede a nebudem to musiet na každom threade znova klikať :-) Neviem či ma pochopíš... Ser na to :-) Maj sa.