Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Excel 2007 - ověření dat

Potřebuji v Excelu 2007 aplikovat na buňky ověření dat. To umím. Ale já potřebuji aby tam nšli zapisovat hodnoty záporné a kladné v roshahu 1 - 4. Jedná se o celá čísla. TJ. aby tam šly zapisovat hodnoty 5 a výš. Ale potřebuju tam zapisovat i nulu a to je ten problém. Jak to nastavit? Děkuji.

Můžete mě prosím nakopnout? Nějak nechápu. Kdybych tam nepotřeboval zadávat tu nulu tak to je jasný, ale já tam potřebuju zadávat celá čísla ale hodnoty větší než 4 a pak tu nulu. Byl by někdo ochoten to napsat polopaticky pro BFU? Dík.

Ale to se mi objeví celé číslo jen v buňce a já s ním dále počítám, takže to nic neřeší.
Kdybych to používal jen já tak se na to vykašlu, ale ty hodnoty tam bude zadávat cca. asi dalších 5 lidí. A někteří jsou rádi, že tam vůbec něco zadaj a i když vědí že je to špatně tak to tam nechaj, hlavně že "to tam" napsali.

Přes ISQ mi známí poradil tento vzorec. Funguje jak jsem si představoval, jen se ptám zda je správný, zda by se časem nemohla objevit nějaká chyba. Tedy jestli je ve správném tvaru nebo něco popupravit. Děkuji

=A(NEBO(C1=0;C1>=5);C1-USEKNOUT(C1)=0)