Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC Translator

Ahoj,
byli byste tak laskaví a hodili mi tento textík do překladače?
Díky moc!

1. část:
Die Tschechische Küche ist ungesund aber schmeckt gut. Unsere Küche ist sehr schmackhaft und abwechslungsreich. Sie ist ähnlich die Deutsche Küche. Wir essen zu viel fettes Fleisch(Rind, Schweine), Knödel und Süssigkeiten (Kuchen, Buchteln).Die Tschechische Küche hat auch die Specialiten: Schweine Braten mit Knödeln und Kraut, Schnitzel (panniertes Schnitzel) mit Kartoffeln, Ledenbraten mit Semmelknödel, Buchteln und Fruchtknödel
Wir essen 5 mal pro Tag (3 – 5mal Täglich). Wir beginnen mit dem Frühstück von 6 bis 7 Uhr. Jemand frühstückt viel und jemand nicht frühstückt. Ich frühstücke Jogurt mit Müssli oder Brot mit Kässe. In deutsch Frühstück etwas kleines und gesundes. Sie trinken Tee oder Kaffee.
Zweite Frühstück ist in Deutsch und auch Tschechis gegen 10 oder 11 Uhr. Ich frühstücke meistens Brot mit Wurt oder Jogurt, Obst und Gemüsse.
Zu Mittag essen wir gegen 12 Uhr. Wir essen zuerst eine Suppe, und dann Hauptgericht – das ist Fleisch oder Fisch mit der Beilage, zum Beispielen Knödel, Pommes-frites, Reis, Brei und Kartoffeln. Nach dem Mittagessen trinken wir Kaffee und essen wir der Nachtisch – Kuchen, Buchteln, Torte, Dessert usw..
In Deutschen in der Woche essen zu Abend Kalteplatte.
Ich habe keine Erfahrungen mit der deutschen Küche. Ich war niemals in deutsche Restaurant und ich habe keine Verwandten in Deutsch.

[mod]Změna: Ostatní -> Pokec (host)[/mod]

2. část:
Ich esse ungesund, aber ich habe gern Gemüsse und Obst. Ich esse viermal pro Tag. Ich Frühstücke, ich habe Pasenbrot, ich esse zu Mittag und zu Abend. Ich essen in schulem Speisezimmer. Viele Leute essen fünfmal bis siebenmal pro Tag und essen viele fettig Speisen. Sie essen bei Mcdonald´s, Bilbo usw. Sie essen hamburger oder Pommes - frites und trinken Cola oder Kaffe. Ich gehe manchmal in Mcdonald´s, weil ich Isic Karte habe. Ich habe zwei Speisen aus Preis ein. Ich bekomme mittel Pomms-frites und mittel Trunk- zum Beispiel Cola, Fanta, Sprite, 7 UP.
Ich könne die Restaurant Divoch und Zátiší in Most oder Crasy Deizy in Litvínov empfehlen. Ich könne Rezept auf Puffer. Wir brauchen Kartofeln, Ei, Oil und Salz. Wir pellen der Kartoffeln. Wir kochen Ganze Kartoffeln. Dann reiben wir Kartoffeln an und geben ei und Salz zu. Wir mischen durch und rösten. Wir essen mit Gemüsse.

2. CAST:
Já jím nezdravý, ale mám rád GEMUSSE a ovoce. já jím ètyøikrát na den. já snídanì, já mám PASENBROT, já obìdvám v poledne a k veèeru. já jím do školí jídelna. mnoho lidí jí pìtkrát do sedmkrát na den a jíst mnoho mastných pokrmù. Vy jí u MCDONALD´S, Bilbo atd . Vy jíte hamburgery nebo hranolkù a pijí kola nebo plev. chodím nìkdy do MCDONALD´S, protože já ISIC Karte má. já mám dva pokrmy z ceny . dostanu prùmìrný POMMS- FRITES a prùmìrný nápoj- napøíklad kola, FANTA, Lihy, 7 UP.
Já mohu restaurace DIVOCH a ZATISI do moštu nebo CRASY Deizy do LITVINOV doporuèí. já mohu recept na nárazník. potøebujeme KARTOFELN, vejce, OIL a sùl. my loupat brambory. my vaøíme celky brambory. potom tøou nás brambory a dají hli ! a sùl k. my promísit a opékat. jíme s GEMUSSE.

Já jím nezdravě, ale mám rád zeleninu a ovoce. Jím čtyřikrát týdně. Snídám, mám přesnídávku, jím v poledne, mám přesnídávku, jím v poledne a večer. Jím ve školní jídelně. Mnoho lidí jí pětkrát až sedmkrát denně a jí mnoho tučných jídel. Jedí u McDonallda, Bilbo atd. Jedí hamburgery, pomfrity a pijí Colu a kávu.Já jdu někdy do McDonalda, protože mám stravenky. V ceně mám dva chody.Dostanu většinou (průměrně) pomfrity a k pití například Colu, Fantu,Sprite, 7 UP.
Mohu doporučit restaurant Divoch aZátiší v Mostgě, neboCrasy Deizy v Litvínoévě.
Znám recept na bramborák .Potřebujeme brambory,vejce, olej a sůl. Oloupeme brambory. Celé je uvaříme. Brambory rozmačkáme a přidáme vejce a sůl.Promícháme a opékáme. Jíme se zeleninou.

Mno nevím co tomu řeknou tvurci,ale tu to máš,ale nevím proč nejdou fonty.
1. cast:
Èeštiny kuchynì je nezdravý ale chutná dobøe. Naše kuchynì jsou dobøe chutná a zmìna - øíše. Ona je podobní Nìmci kuchynì. Jíme pøíliš mnoho tuèných mas(hovìzí dobytèe, vepøový), knedlík a cukrový (koláè, buchty).Èeštiny kuchynì má také Specialiten: Vepøová peèene s knedlíky a zelím, øízkem (panniertes øízek) s bramborami, svob - peèení s houskovým knedlíkem, buchtami a ovocnými knedlíky
Jíme 5 krát na den (3 – 5mal dennì). Zaèínáme s tím snídaní od 6 do 7 hodin. Nìkdo snídat hodnì a nìkdo ne snídat. Já snídám jogurt s Mussli nebo chleba s Kasse. Do nìmecké snídanì nìco velmi malá a zdravý. Oni pijí èaj nebo kávy.
Pøesnídávka je v nìmèinì a Tschechis proti 10 nebo 11 hodin. Já snídám zpravidla chléb s Wurt nebo jogurtu, ovoce a Gemusse.
Obìdváme my proti 12 hodin. Jíme nejprve polévku, a potom hlavu - pokrm – to je maso nebo ryby s pøílohou, napøíklad knedlíkem, hranolky, rýží, kaší a bramborami. Po obìdì pøipijme kávì a jí zákusek – koláè, buchty, dort, dezert atd..
Do Nìmcù v týdnu jíst k veèeru studená - deska.
Já nemám žádné zkušenosti s nìmeckými kuchynìmi. Jsem nebyl nikdy do nìmecké restaurace a já mám žádné pøíbuzné v nìmèinì.

Já bych prosil přeložit toto. Díky

You said I don't know who you are
Trying to reach you so near yet so far
You said I was falling apart
How did you notice from this hole in your heart

[Refrain 1:]
I dreamed every second through of every passing day
These dreams were reality
How was I to know that they'd fly away

[Chorus:]
You
You stole the sun from my day
You always have your own say
You drifted away
You

Waiting for the moment to come
I'm lost in this maze that I've stumbled upon
Dreaming of the beautiful end
These wounds don't heal easy
But I'm trying to mend

[Refrain 2:]
Won't walk any further, baby
You're gonna watch me run
Been living in this fairytale
For far too long look what we've become

[Repeat Chorus]
[Repeat Refrain 1]
[Repeat Chorus]

You
You stole the moon from my night
I always thought I was right
You stole all my night
You

Vy jste øekli nevím koho vy jste
Zkoušející dosáhnout vás tak blízko ještì doposud
Vy øekl jsem já jsem byl padající oddìlenì
Jak vy všimli si z této díry ve vašem srdci

[refrén 1:]
Já jsem snil každý druhý skrz každého pøecházejícího dne
Tyto sny byly realita
Jak byl jsem vìdìt že oni by ulétli

[pìvecké sbory:]
Vy
Vy jste ukradli slunce z mého dne
Vy vždy máte vaše vlastní slovo
Vy hnaný pryè
Vy

Èekání právì nyní pøíští
Já jsem ztracený v tomto bludišti které já jsem narazil na
Snìní krásného konce
Tyto zranìní nehojí snadno
Ale já zkouším spravit

[refrén 2:]
Nejít ještì dále, dítì
Vy chystáte se sledovat mì bìžet
Žijící v toto pohádkový
Pro strašnì dlouhý pohled co my stali se

[opakované pìvecké sbory]
[opakovaný refrén 1]
[opakované pìvecké sbory]

Vy
Vy jste ukradli Mìsíc z mé noci
Já jsem myslel, že já jsem vždy byl dobøe
Vy jste ukradli celou mou noc
Vy

Vy jste øekli nevím koho vy jste
Pokus o dosáhnout vy tak blízko ještì doposud
Vy jste øekli já jsem byl pád oddìlenì
Jak vy všimli si z této díry ve vašem srdci

[refrén 1:]
Já jsem snil každý druhý skrz každé/ho pøecházejícího dne
Tyto sny byly realita
Jak byl jsem vìdìt že oni by ulétli

[pìvecké sbory:]
Vy
Vy jste ukradli slunce z mého dne
Vy vždy máte vaše vlastní slovo
Vy hnal pryè
Vy

Èekání právì nyní pøíští
Já je ztracený v tomto bludišti které já jsem klopýtal na
Snìní krásného konce
Tyto zranìní nehojí snadná
Ale já zkouším spravit

[refrén 2:]
Nejít nìjaký dále, dítì
Vy jste chystáte se sledovat mì bìžet
Byl žijící v toto pohádkový
Pro strašnì dlouhý pohled co my stáli se

[opakované pìvecké sbory]
[opakovaný refrén 1]
[opakované pìvecké sbory]

Vy
Vy jste ukradli Mìsíc z mého noci
Já jsem myslel, že já vždy je byl dobøe
Vy jste ukradli celou mou noc
Vy