Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Creative Inspire P380 - demontáž průzvučné tkaniny

Na již několika místech i v recenzi jsem četl, že u subwooferu tohoto 2.1 setu má jít sundat ta ochranná průzvučná tkanina. Já to zkoušel za použití přiměřené síly, a nepovedlo se mi to. Zkoušel jsem to taky v Tescu na modelu P5800 (což je akorát 5.1 verze) za použití ještě trošku větší síly a opět nic.

Jakto? Jak to tedy sundat? Když klasickou metodou to nejde? Nebo to opravdu sundat nejde, a na těch několika stránkách to byla dezinformace?

Příště nezapoměn, jak budeš mít třeba zácpu tak napiš to tady hlavně do poradny aby byli všichni informováni. Pišeš sem každou kravinu. Titulek dalšího threadu: Zácpa, nemůžu zatlačit. Odpověd: Musíš pořádně.

PS: Bude třeba požádat o asistenci MUDr. Kyselku na této poradně. Další pacient. Chytrolín bude mít kamaráda.