Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno sutaz o logo - poradna.net

pretoze sme sa rozhodli, ze mozte aj vy prispiet k vyvoju poradne, zahajujem tymto sutaz o logo poradna.net. do tohto threadu davajte svoje navrhy a podla poctu navrhov sa rozdeli hlasovanie do viacerych kol, kde bude anketa o najlepsie logo. vitazi kol + nase nove logo sa stretnu vo finale a vy urcite, ake logo bude na poradna.net. takze sa tesime na vase navrhy, zaciname. ;-)

p.s.: deadline je 29.3.2006

good luck folks,

igor

Jeste se musi stanovit presny cas, protoze presne v ten presny cas budou vsichni nasvtevnici poradna.net sedet u pc a ocekavani bude kulminovat. Takze aby ta kulminace byla takrikajic hromadna.
//edit: hm, trochu blbost, protoze ta prava kulminace bude az pri vyhlaseni. Ale presto bychom si mohli zakulminovat cvicne predem.

Já už tím musím být otravný.
Mě se nejvíce líbí současná favicon od hosta a z ní logo. Právě proto, že je to tak jednoduché, originální a pouze "dvoubarevné".

[pnet504lf.gif]

Jelikož je to flexibilní, může to být téměř jakkoli velké a barevné. Vedle toho potom může být jakýkoli nápis.

To mě zaujalo a anibych to nebyl já, kdybych se toho nechytil a hned nevymýšlel. Ono kdyby se to udělalo pouze jednobarevné, šlo by to krásně na vše. Od hlavičkového papíru, přes monitor a trička až po čepice. O plackách ma klopu nemluvě. :-)
Krásně to vyjadřuje československou poradnu.

[poradnacssr6he.gif]

To by se samozřejmě vyladilo, mohlo by být i vyšší písmo. Jen jsem to tam v rychlosti plácnul, šlo mi o nápad, ne konečný vzhled. :-)
Ale fakt mě to docela bere a ani by mi nevadilo, že z toho nejde favicon. I když mám takový pocit, že jsem něco podobného vídával v Československé televizi. Nezačínalo podobným logem počasí, nebo FKÚ pátrá?

Díky. Napadlo mně ještě, že by to šlo řešit jen úplným překrytím, tj. - háček, čárka v bílé barvě nad "poradna". Stejně tak je další možnost kombinace s mapou podle Kráti, které se mi v základu též líbí. Barevné schéma je jen ilustrační - doladit lze samo dle základních barev poradny.

Serpentínu nemám a ty, co jsem našel, neměly tu patičku-nepatičku. Ale když už jsem to měl otevřené (Xara 3D), tak jsem zkusil, jak by vypadal nějaký kulatý font. Ono to chce vidět. Hoď někam tu tvou Serpentínu, moc se mi líbí.

[poradnacssr16gx.gif]

Možná trošku výš ten nápis. Ale to by chtělo tu Serpentínu.

to nemůže bejt apolo 13 z mnoha duvodu. Necht první a poslední duvod je ten, že apollo 13 se nevrátilo a vzhlem k tomu, že se nevrátilo, tak nemohlo přistávat a tohle je přistání, když se startuje kolmo... a to jsem pominul fakt, že je ten rekatoplán vypadá uplně jinak :-D

Honí se mi hlavou myšlenka o zahraničním oddělení poradny.
Většina umí anglicky,německy..ostatním jazykům se omlouvám.
A tak mě napadlo,že případný anglicky píšící cizozemec by se dočkal smysluplné odpovědi.
Co vy na to?

[Por.gif]
Logo by mohlo napovědět,ale to co jsem na logu doplnil není ono.