Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno sutaz o logo - poradna.net

pretoze sme sa rozhodli, ze mozte aj vy prispiet k vyvoju poradne, zahajujem tymto sutaz o logo poradna.net. do tohto threadu davajte svoje navrhy a podla poctu navrhov sa rozdeli hlasovanie do viacerych kol, kde bude anketa o najlepsie logo. vitazi kol + nase nove logo sa stretnu vo finale a vy urcite, ake logo bude na poradna.net. takze sa tesime na vase navrhy, zaciname. ;-)

p.s.: deadline je 29.3.2006

good luck folks,

igor

To mě zaujalo a anibych to nebyl já, kdybych se toho nechytil a hned nevymýšlel. Ono kdyby se to udělalo pouze jednobarevné, šlo by to krásně na vše. Od hlavičkového papíru, přes monitor a trička až po čepice. O plackách ma klopu nemluvě. :-)
Krásně to vyjadřuje československou poradnu.

[poradnacssr6he.gif]

Serpentínu nemám a ty, co jsem našel, neměly tu patičku-nepatičku. Ale když už jsem to měl otevřené (Xara 3D), tak jsem zkusil, jak by vypadal nějaký kulatý font. Ono to chce vidět. Hoď někam tu tvou Serpentínu, moc se mi líbí.

[poradnacssr16gx.gif]

Možná trošku výš ten nápis. Ale to by chtělo tu Serpentínu.

fajn, termit se blíží. Se ale obávám, že nápis na pozadí mapky je bezkonkurenční. Nic lepšího nespáchám, není nápad. Pouze přidávám svůj hlas a doufám, že k původní verzi nevznikne hafo blbinek, ale zůstane dvoubarevná. V jednoduchosti bývá krása 8-)

to nemůže bejt apolo 13 z mnoha duvodu. Necht první a poslední duvod je ten, že apollo 13 se nevrátilo a vzhlem k tomu, že se nevrátilo, tak nemohlo přistávat a tohle je přistání, když se startuje kolmo... a to jsem pominul fakt, že je ten rekatoplán vypadá uplně jinak :-D

Honí se mi hlavou myšlenka o zahraničním oddělení poradny.
Většina umí anglicky,německy..ostatním jazykům se omlouvám.
A tak mě napadlo,že případný anglicky píšící cizozemec by se dočkal smysluplné odpovědi.
Co vy na to?

[Por.gif]
Logo by mohlo napovědět,ale to co jsem na logu doplnil není ono.