Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "rozdvojka" na kabel k internetu

Ahoj, existuje něco takového? Router kupovat nechci,přijde mi to zbytečný, máme to na privátě, jen nám tam ta jedna zdířka prostě nefunguje takže připojíme jen jeden notebook, je nějaká jiná (levnější) možnost na rozdvojení té jedné přípojky? Díky za odpověď :) Ps: ani nevím kam ten dotaz zařadit, na tohle jsem natvrdlý... :)
Hodil jsem to do internetu. Ale ono by to mohlo být i v hardware...
Změna kategorie, původně: Ostatní (Kráťa)

Trochu se tu přiživím. V pracovně mám přívod internetu do routeru, z něj kabely do každé místnosti, v obýváku je jedna LAN zásuvka pro TV. Chtěl bych nyní více zásuvek v obýváku, minimálně přidat dvě další. Vím, že na rozšíření musím použít router. Chci ale vědět, jestli když koupím další router, můžu ho zapojit na tu stávající zásuvku a rozvětvit tak jednu současnou větev? Nebude to dělat nějaké problémy?

podla mna to je to pre IP telefon, urcite nie analogovy

edit:
mozno mas pravdu, pisu tam toto

2 RJ-11 FXS phone ports for analog circuit telephone device (tip and ring)

edit2:
tak som to pochopil tak, ze to je gateway pre pripojenie analogoveho telefonu do VOIP ustredne, co ale snad nepotrebujes? Tebe pre tu telku staci klasicky switch