Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem neznama chyba

dobry den chtel bych se zeptat mam takovej problem

kdyz jsem na internetu a prohlizim stranky z niceho nic mi nejde nanic kliknout ani do startu ani nikde jinde jedine co pomaha kdyz dam na klavesnici tlacitko(windous) nebo ctrl alt delete pote to hned jede ten to problem mi dela i na plose delalo mi to na starych winech a dela mi to i na new winech nevim si uz rady zadne viry nemam a nevim jak to opravit dekuji predem za rady

sp je servicepack.

systém je nejspíš vytížený/zasr*ný něčím jako spyware, anebo běžnou špatně fungující aplikací která furt leze ven na net. nebo se nějaký trojan svezl s crackem ...

co sis do windows nainstaloval, víš jen ty. zkontrolovat co se ti automaticky spouští po startu můžeš třeba v msconfig.exe (z windows), nebo v autoruns, starter, hijackthis atd...
síťové aktivity ukáže třeba tcpview, nebo lepší firewall.

nebo zkusit odblešit.

Nainstaluj vsetky spravne ovladace (zakl.doska, grafika), posledny servicepack (SP3) a zaplaty. Ked to nepomoze tak znova nanovo Windows nainstalovat uplne nacisto (vcetne formatovania oddielu) a ovladace a SP3. Ked ani to nepomoze tak mas vadny HW (disk, RAM, doska, apod) alebo si to hned po instalacii niecim zaviris (typicky zo zavireneho USB sticku, nestrkaj tam po novej cistej instalacii Win uz ziadne USB sticky dokial to neoveris ci to furt blbne)