Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Info.o súboroch AVI

Potreboval by som čo najpresnejšie a čo najviac údajov o súboroch AVI.Kde a ako to zistiť?Aj verzie použitých kodekoch.Potrebujem to pri spájaní dvoch AVI dohromady.Niektoré AVI mi idú prehrať v prehrávači a tie ktoré nie ,chcem prerobiť do AVI prehrávatelne v prehravači.Základné udaje nestačia.

Za základné považujem: pravym tl.myši na AVI a vo vlastnostiach - Súhrn.
Ale nepostačuje.Dve avi podla tohoto nespojím pretože avi musia mať rovnaké parametre,samozrejme okrem dlžky.Musím poznať všetky údaje aby som mohol upraviť obe AVI na rovnaké hodnoty.