Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVI-D kabel, DVI-I kabel pro připojení PC a monitoru

Mám nový LCD monitor, který chci připojit k PC místo D-Subu pomocí novějšího DVI kabelu. Monitor má konkrétně přípojku pro DVI-D, do PC ten kabel připojím taky, ale ten konektor z grafický karty má pár děr pro kolíky navíc - dle tohoto schéma by to měl být DVI-I (dual link). Monitor nevykazuje známky nějaké propojenosti s počítačem. Věděl by někdo, jak to zprovoznit, abych mohl mít digitální obraz z PC do monitoru ?

Díky předem za jakoukoli radu

Zprovoznuje sa to kabelom DVI-D -> DVI-D, a tie diery navic ignorujes.

Ked monitor nevyjkazuje znakmy prepojenia tak bud neni prepnuty na DVI-D vstup (vid navod monitoru jak sa to prepina), alebo je vadny monitor alebo PC. Alebo mas do grafiky zapojene aj nieco ine a obraz ide tam.
A dufam ze ti je jasne ze monitor treba pripajat pri vypnutom PC aby to PC pri starte rozpoznal ze je tam iny monitor.

Při podobných dotazech se člověk dočká ledasjakých překvapení, proto se tě zeptám jako člověka úplně neznalého (tak se nezlob): Jaké výstupy má tvoje dobře utajovaná grafická karta, jaké vstupy má tvůj ještě lépe utajovaný monitor a jak to máš propojené? Je tu totiž teoretická možnost, že používáš nějaké redukce, tak proto se ptám.

Tak chyba byla docela prostá - mezi PC a monitorem jsem měl zapojen D-Sub a DVI-D současně. Po vytažení D-Subu už to funguje.

Jinak tedy pro doplnění, i když už to není potřeba:
graf. karta NVIDIA GeForce 8500GT , výstupy D-Sub, DVI
monitor LG E2260V

Díky