Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVI-D kabel, DVI-I kabel pro připojení PC a monitoru

Mám nový LCD monitor, který chci připojit k PC místo D-Subu pomocí novějšího DVI kabelu. Monitor má konkrétně přípojku pro DVI-D, do PC ten kabel připojím taky, ale ten konektor z grafický karty má pár děr pro kolíky navíc - dle tohoto schéma by to měl být DVI-I (dual link). Monitor nevykazuje známky nějaké propojenosti s počítačem. Věděl by někdo, jak to zprovoznit, abych mohl mít digitální obraz z PC do monitoru ?

Díky předem za jakoukoli radu

Tak chyba byla docela prostá - mezi PC a monitorem jsem měl zapojen D-Sub a DVI-D současně. Po vytažení D-Subu už to funguje.

Jinak tedy pro doplnění, i když už to není potřeba:
graf. karta NVIDIA GeForce 8500GT , výstupy D-Sub, DVI
monitor LG E2260V

Díky