Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kabel na SATA disk

Ahoj... objednávám si novou desku a HDD nikdy jsem SATA nepoužíval... tak nevím jakej kabel do desky na něj koupit prosím o odkaz nejlíp na Chzechcomputers.cz ;-) díky moc

A čo ostatné komponenty? Hlavne zdroj - aký máš? Grafiku teda chceš mať integrovanú na doske, alebo ?
Trošku pritlač... M-pol je na skladanie zostáv jednička, určite by Ti vedel navrhnúť lepšiu zostavu.

A ešte môj názor: Asrock nie !!!

Dodatok:

Součástí BOX balení procesoru Intel Celeron Dual-Core E3400 je i certifikovaný chladič, který s přehledem uchladí dodávaný procesor i s maximálním vytížením.

Ale to sa takto nedá, že aký zdroj... Musíš najprv vedieť čo všetko v tom PC bude, aspoň zhruba spočítať aký bude mať zostava odber a podľa toho sa kupuje zdroj !
Napr. Ak máš int.grafiku stačí Ti "slabší zdroj", ale akonáhle tam budeš chcieť dať niečo lepšie už Ti zdroj nemusí stačiť. Čiže s výhľadom do blízkej budúcnosti, proste musíš mať zostavú navrhnutú na komplet a potom zdroj.