Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s přehráním videa - kodeky?

Zdravím, potřebuju pomoc, po formátu mi nejde rozběhnout spousty filmů. Mám nainstalovanej codec pack all in 1 + jsem doinstalovaval neco primo z www.divx.com a stejne mi windows media player u spoustu filmů ktery mi predtim sli pise.
,,program windows media player nemuze prehrat soubor, prehavac pravdepodobne nepodporuje tento typ souboru nebo nepodpruje kodek, ktery byl pouzit ke komprimaci souboru"

BS player zase vyhazuje "can't open file".

Poradi mi nekdo ? Diky

Stahnul jsem si ten FFDShow i GSpot, ale ani díky tomu se mně nepodařila odstranit jedna závada. Většina filmů, který mám na DVD disku přehraje video bez problémů, ale zvuk nejde. Okolní hluk je slyšet, ale vždycky ta hlavní postava je hrozně potichu. Mám už přeinstalovaný Windows, novej WMPlayer, vyzkoušel jsem hromadu kodeků i nastavení zvuku, ale nic nepomohlo. Nevíš, v čem by to mohlo vězet?

To je docela husté, pokud jsi i přeinstaloval Windows.
Zkus pro začátek Windows Media Player Classic, jen ho spustíš
a dáš Open DVD, je pro XP/2000 :

http://www.slunecnice.cz/product/Media-Player-Class ic/

Podívej se určitě do nastavení zvukovky, zda není nějaké táhlo na minimu.
Odkdy ti to dělá nebo je to pořád ? Co máš za repro, 2.0, 2.1, 5.1
a jakou máš zvukovku a jak ji máš nastavenou ? Zvuk na DVD je v jakém výstupu ?
Jak máš nastavený softwarový DVD Player ? PowerDVD nebo něco jiného,
projdi si nastavení tvého programu. Kodeky na přehrávání avi na to nemají vliv.
V úplně nejhorším případě MUSÍ zabrat reinstall Windows + spuštění WMP Classic,
ale to určitě nebude nutné. Zkus například zvuk v softwarovém přehrávači DVD
změnit z 5.1 na 2.0 stereo atd ...

Windows media Player je na chuja. Použij raději Inter Video WinDVD verze 7 nebo 8, nebo PowerDVD jestli přehráváš dvd video a máš repro 7+1 či 5+1, daji se tam nastavit zvuky ..., čili Center atd.ale musíš si s tím přehrávačem pohrát, než se začneš dívat. Tyto přehrávače jsou velice kvalitní a můžeš si je stáhnout i s crackem.Já mám nainstalované všechny codeky včetně DivXu atd.(codec Pack all 1, DivX codec..Já si přehrávám všechny formáty videa bez problémů.:-)