Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po zapnutí PC hláška "Non system disk and error disk" a nebootuje.

Mam mensi problem, kdyz jsem vcera nastartoval pc tak po spusteni se me zobrazilo nez nabehne windows hlaska
"Non system disk and error disk
Replace and ...."

Mate nekdo z tim zkusenosti?
Jedná se mě abych neprisel o fotky a dokumenty.
Kdyz prepnu do BIOSU tak me detekuje disk jako primary.
:.(:.(:.(

[mod]Upraven titulek dotazu - původně "HDD problem". (host)[/mod]

On je problem v tom, ze kdyz jsem to preinstaloval a vratil jsem se do slozky "document and settings-uzivatel blabla(stary uzivatel)-dokumenty- pote je tam 20 slozek, do nekterych se muzu dostat, ale treba do obrazky, hudba atd se nemuzu dostat, hlasi to hlasku pristup odepren, kdyz si dam vlastnosti slozky ukazuje to 0 souboru, 0 slozek 0 Kb, dale to nejde odstranit do kose, ale i kdyz slozku chci kopirovat nebo pretahnout, protoze se zobrazi nasledujici hlaska:
"Soubor hudba nelze vytvorit nebo nahradit
Overte zda disk neni zaplnen nebo chranen proti prepsani a zda soubor neni prave pouzivan"

To je muj problem. Ale delalo to i kdyz jsem disk zkousel na jinem pc.

Tak tak.

Chcete-li Zjednodušené sdílení souborů zapnout či vypnout v systému Windows XP Professional, postupujte takto:
1. Poklepejte na ikonu Tento počítač na ploše.
2. V nabídce Nástroje klepněte na příkaz Možnosti složky.
3. Klepněte na kartu Zobrazit a zaškrtnutím políčka Použít zjednodušené sdílení souborů (doporučeno) zapněte Zjednodušené sdílení souborů. (Zrušením zaškrtnutí tohoto políčka tuto funkci vypněte.)

Převzetí vlastnictví souboru nebo složky

1. Otevřete Průzkumníka Windows a vyhledejte soubor nebo složku, jejíž vlastnictví chcete převzít.

2. Pravým tlačítkem myši klepněte na soubor nebo složku, vyberte příkaz Vlastnosti a klepněte na kartu Zabezpečení.

3. Klepněte na tlačítko Upřesnit a potom na kartu Vlastník.

4. V poli Změnit vlastníka na proveďte jednu z následujících akcí:
- Chcete-li vlastníka změnit na uživatele nebo skupinu, kteří nejsou uvedeni v seznamu, poklepejte na položku Další uživatelé a skupiny a do pole Zadejte název objektu k výběru (příklady) zadejte název uživatele nebo skupiny a klepněte na tlačítko OK.
-Chcete-li změnit vlastníka na uživatele nebo skupinu, kteří jsou uvedeni v seznamu, klepněte na nového vlastníka.

5. (Nepovinné) Chcete-li změnit vlastníka všech podřízených kontejnerů a objektů v rámci stromu, zaškrtněte políčko Nahradit vlastníka v podřízených kontejnerech a objektech.