Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s doladěním stránek

Zdravím Vás lidičky, mám web : www.paulaespana.com. Je to nový web a různé věci nevím - hledám pidím - proto žádám Vás o pomoc , jelikož v tom jsem amatér !
Když vykliknu třeba www.google.cz a dám slovo Španělsko , tak tam nejsem , jelikož stále mám chyby , které neumím vyřešit a to :

"V hlavičce není autor, atd...
Není tam hl. titulek <h1>....titulek</h1> , nejsou tam tam klíčová slova, info pro roboty... atd"

CO MÁM UDĚLAT ? PROSÍM napište mi přesný postup co mám udělat a kde v administrativě webu , aby to šlapalo, tak jak má, jelikož jsem to kontrolovala a mám opravdu málo bodů v seu :6977975

Prosím a děkuji za každou radu . Paula

Na oplátku Vám můžu já pomoci s nějakou radou ohledně Španělska .
Změna předmětu, původně: Zdravím, prosím o pomoc - doladit mé stránky (martin.developer)

Předmět Autor Datum
SEO Servis.cz je poněkud zvláštní služba. Nic moc se SEO Vám nepomůže, říkejme tomu spíše rozšířený… nový
martin.developer 24.01.2012 13:03
martin.developer
Děkuji - ale moc s to ho nejsem moudrá , kde mám psát nadpisy ? Vždyt tam mám články a článek má nad… nový
Paula 24.01.2012 13:26
Paula
Laicky? Smazat celý web. Stáhnout kvalitní redakční systém (což PHP-Fusion určitě není), například D… nový
martin.developer 24.01.2012 13:34
martin.developer
Smazat se mi to nechce, po těch xx měsící , spíše to dát vše do kupy, já si myslím, že to jde, i kdy… nový
Paula 24.01.2012 13:46
Paula
Těžko říci co na to poradit. Jako první bych uvažoval změnou šablony na PHP-Fusion, která bude normá… nový
martin.developer 24.01.2012 13:56
martin.developer
Google je natolik inteligentní, že takový hnus nenajde. Nejjednodušší pomoc, slečno Pavlo, je zadat… nový
Georgij Gadjukin 24.01.2012 13:27
Georgij Gadjukin
Já jsem začínala s blogem a rok jsme ho dávala do kupy a pak vše bylo prefektní, takže bdu se nějak… nový
Paula 24.01.2012 13:48
Paula
Ale to kde žijete přeci dnes není překážka. Dá se postavit kvalitní web jen na základě mailů a IM. J… nový
Georgij Gadjukin 24.01.2012 14:29
Georgij Gadjukin
-Klíčová slova si vyplň v Administraci > Hlavní nastavení. -robots.txt -Do themes/templates/header… poslední
Zarniwúp 24.01.2012 19:02
Zarniwúp

SEO Servis.cz je poněkud zvláštní služba. Nic moc se SEO Vám nepomůže, říkejme tomu spíše rozšířený validátor.

Ohledně klíčových slov a jiných koukněte na meta-tagy.html

Bod "Stránka neobsahuje žádné nadpisy! Nadpisy jsou velice důležité místo pro klíčová slova. Začleňte do textu nějaké."

Znamená že obsah webu se má strukturovat podle víceúrovňových nadpisů, například:

       - H1 Super web
         - H2 Nadpis podstránky
           - H3 Nadpis dalšího elementu
         - H2 Nadpis další části

Bod "Stránka nemá strukturovaný text do odstavců. Zkuste obsah zpřehlednit použitím odstavců."

Vaše skvělá šablona na ještě skvělejší PHP-Fusion používá místo odstavců prasácké tabulky a jiný bordel. Porozhlédněte se po jiné šabloně, která je modernější a (subjektivníú nebolí z ní hlava. Ideálně po lepším CMS než je PHP-Fusion, což je prakticky skoro každý.

Děkuji - ale moc s to ho nejsem moudrá , kde mám psát nadpisy ? Vždyt tam mám články a článek má nadpis .

Prosím o více komentářů a hlvně bodovitě napsat co mám udělat - laicky - jsem opravdu mimo míso, co se týče programování.

Děkuji moc !

Laicky? Smazat celý web.
Stáhnout kvalitní redakční systém (což PHP-Fusion určitě není), například Drupal či třeba Joomla. Následně se s ním naučit pracovat a vybudovat web znova.

Další možností je si zaplatit studio či jednotlivce pro vytvoření webu.

Poté asi nejtěžší možností - naučit se xHTML, CSS, PHP, počíst si něco o grafice, naučit se ovládat Photosho/GIMP a stvořit web ručně.

Já jsem začínala s blogem a rok jsme ho dávala do kupy a pak vše bylo prefektní, takže bdu se nějak snažit přijít s nějakou pomocí, jak to předělat aniž bych zřizovala stránky .

Nevěděla jsem jaký to bude propadák dle profíků .Kdy bych žila v ČR tak si s tím poradím, přes někoho, ale nežiji a vše dohledávám sama .

Díky za odpověd

Ale to kde žijete přeci dnes není překážka. Dá se postavit kvalitní web jen na základě mailů a IM. Je jedno jestli je strana A v Brně nebo na Fidži a strana B v Křečovicích u Neveklova.
Tohle Vaše dílo opravdu nemá budoucnost. Zbourat a postavit znovu dá jistě méně práce a bude ve finále i levnější. Jak navrhoval Marek nade mnou, kvalitní redakční systém, já preferuji WP, nějakou literaturu a směle do toho. Na webu je spousta docela pěkných a hlavně funkčních šablon.
Varianta B - najmout někoho, kdo Vám to postaví za peníze.
Obsah stávajících stránek oželet, nebo překopírovat ručně (Ctrl+C Crtl+V) do nové struktury.

-Klíčová slova si vyplň v Administraci > Hlavní nastavení.

-robots.txt

-Do themes/templates/header.php vlož

echo "<meta name='author' content='sem si dopis autora - asi sebe...'/>\n";

takže to bude vypadat nějak takhle.... kousek kodu z header.php, aby jsi věděla, kam asi řádek přidat.

echo "<meta name='description' content='".$settings['description']."' />\n";
echo "<meta name='author' content='sem si dopis autora - asi sebe...' />\n";
echo "<meta name='keywords' content='".$settings['keywords']."' />\n";

(Snad si ten soubor nejdřív zazálohuj.)

- Šablonu si dej nějakou normální..

edit: robots.txt php fusion má, jen ho zeditovat.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru