Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Mobilní klimatizace

Přátelé, nemáte někdo tip na mobilní klimatizaci (hadice z okna), aby byla měla co nejtišší kompresor ? Potřebuju to do pokoje cca 25 m2.
Díky za info.

Mobilní klimatizace, to je vývěva. Vyfuněný vzduch pak samozřejmě musíš do místnosti odněkud nasát. Většinou je to zase teplý vzduch zvenku. Takže když uhodí hic, fukar i s kompresorem se nezastaví a funí furt a furt ... S tou mobilitou je to stejně vachrlatý. Nutnost napojení patnácticentimetrovýho krku na odpovídající díru ve zdi (okně, ...) tu mobilitu dost degraduje. Zvažte to dobře, split klimačky jsou úplně o něčem jiném.

jojo, a elektricka sit distane zase ranu.. tomu se rika ekologie :-/ jste moc pohodlny lidi. Ja si radeji vezmu volnejsi obleceni, nesednu si na kozene kreslo aby se mi nepotila ..... a nebudu mit anginu :-)