Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Lze použít k NTB adapter místo 20V-3.25A, 16V-4A ?

Dobrý podvečer.

Mám tu pár NTB a pár adaptérů. Dal bych z toho dohromady funkční NTB co má na štítku 20V-3.25A a jeden funkční adaptér co má ale 16V-4A. Nejsem elektrikář a popravdě se v tomto moc nevyznám. Žádám Vás tímto o radu, jestli je možné to takto provozovat s tím, že baterie v NTB je již za zenitem a je třeba ho používat přes el. síť. To znamená trvalé zapojení adaptéru.

Díky za Váš čas

Pokud sedí rozměry a zapojení konektoru, tak to zkus. Rozhodně tím nic nezničíš a nejhorší, co se ti může stát, je to, že adaptér nebude schopen dodat potřebný výkon.
Dodatečně: Wikan přede mnou tvrdí, že to asi nepůjde. Já bych to ale zkusil a myslím, že je dobrá šance, že to pojede - pro nabíjení (a napájení) je v notebooku spínaný měnič DC-DC a ten by to mohl zvládnout.