Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem reklamace trvá měsíc, můžu požadovat vrácení peněz?

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak je to s reklamací, když telefon byl na reklamaci včera měsíc a nikdo se mi neozval. Reklamace to už byla druhá. Můžu požadovat vrácení peněz? Nebo v jakém případě můžu peníze požadovat? A teď, když už je to měsíc, tam mám normálně jít nebo zavolat jak to vypadá nebo?
Co byste udělali jako další krok,
Díky

Pro příště, pokud Ti to do 30 dnů nedají opravené a ozvou se až 31 den
(když dnes podáš, je zítra 1 den),
tak to nepřebírej a požádej o odstoupení od kupní smlouvy.
Pokud nebudou chtít jinak, že si to musíš převzít, tak si nech poznačit datum přebrání, razítko... a navštiv ČOI- řekni jim to v krámu předem- oni Ti poradí, kam zajít a jak to dořešit, jen na to musíš mít nervy a žaludek, pokud je obchod upřímně zkaženej.
Měj pěkný den

Ozvat se klidně můžou až 31. den. Důležitý je datum vyřízení reklamace, takže když budou tvrdit, že to tam měli už v pátek, tak jsou v klidu. Není jejich povinnost informovat zákazníka o ukončení reklamace.
Navíc je otázka jestli to opravdu byl 31. Reklamační lhůta se začíná počítat až následující den po doručení na reklamaci a pokud poslední den připadá na den pracovního klidu, tak se přesouvá na nejbližší následující pracovní den. Takže pokud lhůta skončila o víkendu, tak vlastně končí až dnes.