Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Flashdisk a mobil blízko sebe

Snad nepíšu blbost, ale slyšel jsem, že flashdisk (a stejně tak i paměťový karty) nesmí být blízko zapnutýho mobilu. U těch karet by to ale bylo divný, protože některý se zasunujou i do mobilu. Jak to teda je, má někdo reálnou představu?

Pavel

Podobný problém jsme řešili již u sálových počítačů. Nesmaže se magnetická páska nebo disk (tenkrát disk byla kráva těžká 15 Kg a vešlo se na ní 7MB) při převozu tramvají, najmě tramvají s tyristorovým ovládáním motorů? Samozřejmě ne. Ale operátorkám jsme řekli (když se jelo počítat někam po Praze), že musí držet tašku s páskama nad hlavou, jinak se smažou a ony toto doporučení přesně dodržely. :-D