Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co si myslite o znacce SENCOR ?

Hlavne v porovnani s levnymi vyrobky znackovych firem(panasonic,philips,
Koknkretne se me jedna DVD prehravac okolo 1500kc. Docela se me libi Sencor SDV 7107. Mam do nej jit a nebo si mam pripaltit 3-400 kc jit do zanacky ikdyz nema tolik funkci.

Diky vsem za reakce

Rozhodne nedoporucuji! Mam doma DVD prehravc SENCOR SDV-2502 a je to shit. Ze zacatku nebyly zadne problemy ale ted nektere DVD vubec nenacte a ty co nacte (vetsinou originalky), tak pri jejich prehravani dela kraval jak pracka. Ovladac je nejaky spatny uz od nova, cudliky se musi mackat strasne silne, aby zareagovaly. Doporucuji neco od HB nebo CyberHome.

to není až tak pravda. U disků záleží na mnoha vlivech. Např. SATA Maxtory a Seagaty (až na poslední řadu 7200.10) nebo PATA IBM/Hitachi topí tak, že je je třeba aktivně chladit, jinak při vyšším zatížení odejdou (vyzkoušeno, otestováno na 3 nových HDD za sebou). Oproti tomu všechny WD Caviar se teplotně vejdou do 50°C i při zatížení a bez chlazení. Na druhou stranu např. WD Protege (levná řada disků) odcházejí téměř přesně po 3 letech

Neřeš značku a spoléhej na 2 roky záruky. V poslední době mi krátce po záruce odešly výrobky těchto firem: 2x Sony, 2x Philips, Samsung, Thomson, Tissot, Whirpool, Nokia. Vždy šlo o výrobky na špici nabídky.Ani jeden servis nedoporučil opravit pro vysokou cenu opravy.
Dnes nakupuji s vědomím že to vydrží 2 roky. Když to vydrží déle je to plus. Podívám se co to umí a jestli to podporuje třeba formáty které chci a kolik do toho musím nezbytně dát a jdu do toho.Výjimka je monitor kde musím brát ohled na oči.Zkoušeli jsme rozpoznat anonymně přístroje různých značek a pokud neběželi současně většinou se to nedalo poznat, nebo kvalitativní rozdíl nebyl úměrný cenovému.

Kúpil som v NAY Elektrodome v NAY hodinke (teda s 50% zľavou) DVD rekordér SENCOR SDV-1601 za 2750,- Sk. Vydržal ísť 15 dní a potom sa zasekol - po vyjadrení servisu mi vrátili peniaze. Ale elektronický prekladač ENG GER CZE SVK 650tisíc! slov ide už niekoľko rokov a podobný výrobok v cene okolo 4500,- Sk nenájdeš.

Môj názor je asi taký, že je v podstate výhoda keď sa výrobok pokazí, samozrejme len v dobe záruky buď dostaneš nový alebo vrátia peniaze a nový si kúpiš sám. Na značke v podstate nezáleží, keby náhodou vydržal bude už aj tak starý (čo sa elektroniky týka). Ja som takto dostal tesne pred skončením záruky keď sa mi pokazil discman úplne nový model už aj s externým ovládaním;-) Záruka je skvelá vec, a ešte keď má človek šťastie.