Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Na mobil Android 2.3 nebo 4.0 a rozdíly

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, chci si koupit nový mobil buď nějaké HTC One popř. evo 3d. nebo nějakou Xperii od Sony (ericsson) a chtěl jsem vědět. Co je pro tyto nové, nebo staré rok mobily lepší jestli Android 2.3 nebo 4.0 a jaké jsou mezi tím rozdíly. Taky bych rád věděl jestli na 4.0 jedou všechny aplikace a hry stejné jako jsou na 2.3 a o co se rozšiřují možností aplikací a her. díky za odpovědi.. koval..

Jo evo 3d jsem viděl i v současné verzi OS 2.3.4 u známého a je to docela ladné.. ještě pořádně nevím jak probíhá aktualizace na 4.0 když už máte zakoupený s 2.3.4 ? a ještě se chci zeptat jakmile bude ta aktualizace tak se ty mobily budou vyrábět v 2.3 nebo už 4.0 ?? díky za odpovědi. koval

ještě pořádně nevím jak probíhá aktualizace na 4.0 když už máte zakoupený s 2.3.4

Telefon by Vám měl upozornit sám, pomocí WiFi aktualizaci stáhnout a nainstalovat. Doporučuju po aktualizaci provést tovární restart telefonu (smaže všechna data). Můžete to taky urychlit tím, že budete na netu sledovat, zda-li se nepíše o tom, že už EVO 3D dostává aktualizace a pak to budete sledovat ručně (v menu někde u Info o telefonu - Softwarové aktualizace).

mobily budou vyrábět v 2.3 nebo už 4.0

HTC EVO 3D už se nevyrábí, jen doprodává, takže je velice pravděpodobné, že si uživatel vždy koupí přístroj s 2.3.

Prosím vás jestli někdo má skušenosti ze seznamu těchto obchodů htc-evo-3d abych si mohl přečíst i nějaké recenze o něm jestli tak kdyby nebyl z této nabídky obchodů tak prosím o to aby jste napsali nějaký dobrý obchod (odkaz) na něj napsat tady vlastní recenze skušenosti z komunikací s obchodem, reklamační záležitosti atd. trochu bych o tom chtěl podiskutovat.. díky koval