Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Thunderbird - zmizel koš

Dobrý den, včera jsem si nainstaloval novou verzi Mthunderbird (13) a zmizel mi koš, tím pádem nemůžu smazat zprávy, program jsem přeinstaloval (zachoval původní emaily), nic méně koš tam není, asi se nějak ,,ukryl,, neví někdo jak obnovit koš?

Dík

Ahoj,
mě se to taky stalo. Řešil jsem následovně:
V cílové složce např. C:\Users\PC_ASUS\AppData\Roaming\Thunderbird\Profi les\au99w91i.default\Mail\pop3.seznam.cz
musejí být dvě slozky koše Trash a Trash.msf .
Mě tam jedna chyběla - tu jsem si nakopíroval z jiného účtu pošty a vložil. Znovu spustil Thundrbirda a šlo to.

Toxman, díky :beer: za geniálně jednoduché a rychlé řešení.

Přímo v Thunderbirdu (ve vybraném Účtu nebo v umístění "Místní složky" - prostě tam kde chybí složka Koš) stačí běžným způsobem vytvořit složku Trash.
V Thunderbirdu klikněte pravým tlačítkem myši na požadovaný název Účtu (např. jmeno@seznam.cz) - Nová složka... - zadejte Název: "Trash" (bez uvozovek) - Vytvořit složku
Nová složka se okamžitě pojmenuje jako Koš, získá správnou ikonu a také okamžitě funguje, Thunderbird není potřeba ani ukončovat.

Svou odpověď jsi psal na podzim 2015, teď je podzim 2020 a funguje to i dnes. Právě jsem to vyzkoušela v Thunderbirdu 78.3, protože mi najednou zmizel koš - a už ho mám zpět :-)