Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows nepřehrává zvuky

Operační systém Windows XP Pro mi nepřehrává vůbec žádné předvolené zvuky ( při startu , při vypnutí , atd) . V ovládacích panelech - zvuky a zvuková zařízení- mám vše navolené dobře - doufám. Navíc tento stav vykazuje i ICQ - také nepřehrává žádné zvuky, jen místo nich vždy pípne v PC - zvuk, jako při starých hrách..Nevíte někdo, co s tím? Díky...

V těchto bodech jsem na nic špatnýho nepřišel.. Zapomněl jsem dodat, že pokud na ty zvukové soubory kliknu manuálně, WMP mi je v pohodě přehraje... Zvukovka je taky OK, ale mám pocit, že se asi nemá moc ráda s grafickou kartou - tyto problémy mám od doby, co jsem grafiku vyměnil..

Takže musím říci, že jsem na tom podobně. Operační systém Windows XP Pro SP2 se všemi aktualizacemi. Všechno donedávna fungovalo normálně. Najednou přestalo počítadlo přehrávat systémové zvuky - start systému, vypnutí apod. Kromě těch automatických systémových zvuků jde ale všechno. Za této situace se mi nechce disk formátovat.
V nastaveníchch zvuku mám navolené schéma "výchozí nastavení". V ovládání hlasitosti nemám zaškrtnuté "ztlumit vše". Zvukovka je v systému nainstalovaná bez konfliktu. Šipku vedle "procházet" v nastaveních zvuku můžu zmáčknout a zvuk se normálně přehraje. Všechnu muziku to normálně přehrává. Přestože je to blbost - nenapadne někoho, co s tím?

Skus se podívat na nastavení hlasitosti ,pokud máš nainstalované nero 7 tak se podívej na Nero ShowTime jak tam máš nastavenou hlasitost , protože ono to mění nastavení hlasitosti v celém pc , nebo taky může být problém se zvukovkou , podívej se do správce zařízení na ovladače zvukovky a jestli není zakázaná .Hodně štěstí.