Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem internet - zobáček od konektoru se nechce do slotu zacvaknout

mám problém s internetem... zobáček od konektoru se nechce do slotu zacvaknout (tak je to od doby co ntb mám), koncovka už byla špatná, tak tu byl dnes pán a pomocí kleštiček nazasoval nové hlavičky konektoru a internet to nechytlo, jen probliklo a nic.. na původní kabel, kde jsou drátky nasazené již od výrobce to reaguje, ikdyž se zobáček nezacvakne... ale já to právě chtěla mít,abych to tam nemusela nijak připevňovat a drželo to samo... myslíte, že je problém ve slotu v počítači?? předem všem moc děkuji
Zmena predmetu, pôvodne: internet (los)

tak je to krátký

to je blbost, ty zarážky, za který zobáček drží jsou úplně vepředu. Ale podle těch mizernejch fotek bych usuzoval, že jsou obě vylomený. Zejména na té straně u zelené LED je vidět, že tam to osazení už není. Asi to někdo vyrval bez odmáčknutí zobáčku.

Já se neptám, jestli je to tam vypadá, jako že je něco ulomený. Já se ptám, jestli tam jsou po obou stranách přesně takové výstupky, jako na obrázku v tom červeném kroužku. Pokud tam jsou, musí kabel držet. Pokud tam nejsou, nemá za co držet. Pokud máš doma posuvné měřítko (neboli šupleru), můžeš to změřit a budeme to vědět na beton.

Tak jsem ještě prohlížel zdířku na mojem Pavilionu. Ty zobáčky nejsou moc patrné, je to z té strany dost utopené pod krytem (ten profil je ale z kovu, takže žádné ulamování se snad konat nemůže...), ale vypadá to stejně, jako na tvém notebooku. Je možné, že "zámky" tam jsou, jen je celá zdířka utopená pod krytem - na té fotce seshora.
Na dálku se fakt tohle blbě řeší. Můžeš vyzkoušet, jestli páčka po zasunutí konektoru nepůjde "docvaknout" tak, že jí trochu pomůžeš zatlačením páčky nahoru. Konektor by potom rozhodně neměl jít vytáhnout bez zamáčknutí páčky.

Když se do toho konektoru podíváš, tak přeci musíš vidět, jestli jsou ty zámky utopené pod hranou otvoru v krytu nebo tam nejsou vůbec. Pokud tam jsou a jsou už schované za hranou otvoru, tak sedí blbě kryt vůči základové desce. Musíš otočit notebook vzhůru nohama, abys tam viděla.