BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
asi to vidim na to ze budu nabijet jen pres USB ...
Já bych se toho nebál. Mám skoro dva měsíce Galaxy S4, kterému prý nedávno ohořel microUSB konektor při nabíjení a budu ho dál nabíjet úplně normálně přes noc když půl metru od něj spím. Kdybych se měl kvůli jednomu případu z mnoha milionů prodaných telefonů začít bát, tak bych už nesměl vyjít z domu, protože občas na někoho spadne strom, občas někoho přejede auto. Vlastně můžu spadnout už na schodech cestou ke dveřím.
to byla ironie ale i tak prece nechapu jak to mohlo nekoho zabit vzdyt v nabijeckach byva vetsinou 6V
Podle mě odešel adaptér, proletělo to až do telefonu a ten, jelikož je z kovu, dokončil práci.
asi tak jedine
podle mě klasický hoax. "někde někdo", ale přímý odkaz chybí. Nicméně nechybí obligátní hoaxové varování, abyste nedělali to a to..
Válce se hajzlové vyhejbaj, tak je dobijeme ajajajfouňama!
Správa o úraze el. prúdom usmrtenej číňanke je nevýznamná, je to tragédia danej rodiny, no spadá do bežnej štatistiky úrazov a nehôd ake sa diali, dejú a budú diať.
- nebezpečné dotykové napätie nie je mimoriadne vzácny jav, je to poruchový stav elektrických zariadení
- na elimináciu úrazu el. prúdom, elektrická inštálácia bytov býva vybavená prúdovými chráničmi ktoré v prípade podobnej poruchy el. obvod odpoja
- ak el. iništalácia nie je vybavená prúdovými chránični, je to iba rozhodnutie majiteľa objektu uprednostniť ekonomické hľadisko pred bezpečnosťou
- riziko podobnej poruchy je mizivé, no dá sa predpokladať, dnes v dobe "optimalizácie nákladov", riziko bude stúpať
- nekvalita je všade prítomná a všeobecne akceptovaná,
Typickým príkladom masovo užívanej nekvality sú "prodlužovačky" mnohozásuvkové. Ich konštrukcia, pomerne tenké prívodné vodiče zalisované do dutiniek, pribodované k mosadzným pásikom, mosadzné pásiky sú stažené sponami.
Použitie spôn ktoré majú tendeciu vypadávať, je vysoko rizikové pre vznik prechodových odporov, nasleduje ohrev pri vyššom zaťažení a tým riziko požiaru.
Je iróniou, že ako bezpečnostný prvok účinne funguje šmejdová konštrukcia, pomerne tenké prívodné medené vodiče, po nie dlhom čase prevádzky s vyššou teplotou od nahriateho mosadzného pásika, intenzívne oxidujú a prerušia obvod ....
Nám na střední vždycky řikali, že v historii čr jsou dva případy, kdy zabilo člověka 9V nebo tak něco - při množství prodaných ipadu se něco takového logicky muže stát i když je všechno ok..
iPhone je prostě krutopřísný zabiják.
Koukám novináři zase nemají co dělat.
Ale i telefonem se dá zabít.Stačí když po někom vší silou hodíte starou Nokii 3310..