Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika

Dobrý den.
Mám stolní PC HP case.Win 7 home 32 bit
Základní deska MS 7500 version 1.0
Dvoujádrový procesor.Integrovaná grafika ATI Radeon 3100
Dostal jsem od kamaráda grafiku ASUS EN 7600GT / 256MB
Dal jsem jí do PC a Nejede.Stáhnul jsem ovladač a hlásí (viz příloha)
IT technik z práce mi řekl že HP to mají asi blokovaný.Že tam nejde spustit všechno a zkusí mi sehnat grafiku jinou.
Mám dotaz zda by s tím šlo něco udělat a grafiku zprovoznit či nikoliv.
Ve správci zařízení se vůbec neobjeví.A do BIOSU se bojím jít.
Jsem PC uživatel spíše laik.
Děkuji za jakoukoliv odpověď.

Tak jsem se hrabal v Biosu a už mi ta grafika šla.
Někde jsem něco nastavil a šlo to.
Monitor byl píchlej v grafice a ukazoval.
Bohužel jsem to nějak vrátil zpět a už to zase nejde.
Nešel mi spustit Win tak jsem to nastavil nějak zpět a vše je při starém.
Poradí někdo.Ajťák klasicky nemá čas.
V příloze verze biosu.
Jsem laik a nerad bych pc úplně zablokoval.
Díky

Ked das BIOS na defaults, tak to prepne automaticky ked zdetekuje kartu. Zapojil si do karty dodatocne napajanie zo zdroja?(ak tam na to je konektor, nevidim na to poriadne). Nevsimaj si vrtulku, grafika neni vrtulka, ale kontroluj drat napajania.
Moze to mat aj blby kontakt na slot ked to detekuje nahodne, alebo studenak na doske u konektoru apod. Skus tu kartu neskrutkovat o kejs, pripadne uvonit plechovu krytky slotu nech urcite nezavadzia kejs (P.S. pripadne vytiahni a prefukaj slot a znovuzastrc)

V BIOSe mozes nastavit primary graphic na PCIe alebo AGP alebo co to tam mas

Napájení extra ta grafika nemá.Nikde tam na to nic není.
Tenhle bios co tam mám je jinej než na předchozích PC.U grafiky tam je pouze inegrated a počet MB.
Zkusím to vyfotit a poslat sem.V biosu se opravdu moc nevyznám.A angličtinář jsem také špatný.
Díky.
Opravdu už mi to běželo.Ale zase něšel pustit Win.Tak jsem ten bios dal na defaults a vrátilo se to zpět na bod mrazu.
Zkusím si vytisknout nastavení biosu někde z netu abych to pak ještě rozchodil.
Díky.

Přepnul jsem tam nějaké nastavení a při startu to něco kontrolovalo a obrazovka zhasla a monitor šel již na tu grafiku vloženou.
Ale nenaběhly windows.Bylo to v nějakém nouzovém režimu.Tak jsem dal default a hop grafika nešla windows ano ale už jen s integrovanou gr.kartou a vložená mlčí.Už si ale nepamatuji co jsem změnil.
CHJO.
Dík.

Tak přátelé.
Dnes jsem zapnul Pc a co se nestalo.Monitor černej.
Píchnul jsem kabel do grafiky a ejhle najednou běží.
Nainstaloval jsem ovladač a už jedu na grafiku.Nechápu nic.
Ale myslím si že to bude asi ten zdroj,protože mi to jednou na chvilinku zhaslo asi na 2 vteřiny a pak hned naskočilo.
Zdroj jsem zatím jinej nezkoušel a běží to na ten starej 300W.Nechápu co se stalo,jestli si to odpočinulo nebo co nevím.
Včera jsem byl pryč a PC celý den nebylo zapnuté.
Tak uvidím.
Každopádně děkuji všem co se mi snažili poradit.
Člověk se učí celý život.