Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklamace telefonu neuznána - jak postupovat ?

Dobrý den,

reklamoval jsem telefon Redmi 1S u CZC, s těmito problémy:

1- Náhodile se zasekává senzor otáčení/osvětlení a je nutné telefon restartovat
2- Náhodile se zahřívá baterie což způsobuje její rychlejší vyčerpání a
podtaktování tel. z důvodu přehřívání
3- Náhodile se nepřihlásí k mobilní sít

dnes mi přišel e-mail s tím, že závady se neprojevily a že telefon je OK, což ale není pravda. Navíc by mě zajímalo jak byl test prováděn, protože to nepříhlášení probíhalo při cestování metrem, kde mobil ztratil signál a po výstupu z metra signál již nenalezl

Potřeboval bych poradit jak postupovat dále ?

Díky

5 000KČ není moc levný telefon, a přehřívání baterie na 45C mi taky nepříde moc normální ani u nejlevnějšího telefonu za 300KČ, vždyť už nad 45C se degraduje kapacita baterky... CZC mě ale teď obecně celkem štve, místo aby reklamované zboží předávali na prodejně ho teď odesílají poštou, takže si ještě počkám než vystojím frontu na poště a potom hurá na prodejnu....

No, hold už je na trhu rok tak cena dolů musela jít. Že je to 45C jde poznat tak, že CPU-Z tuhle hodnotu ukazuje + je celkem nepříjemný telefon držet v ruce když takhle topí (zadní strana). Vypadá to na HW chybu, protože podle hledání na internetu tuhle chybu má skoro každý člověk (viz. sensors.qcom, battery heat atd.). Už jsem jim napsal a odepsali, že tam stím mám jít znovu. Jen mě zařáží co tam pracuje za člověka v servisu, když telefon testuje tak, že ho jen zapne a to je tak vše...

Dobrý den,

v případě, že jste nebyl spokojen se službami, či postupem autorizovaného servisního střediska Samsung bychom Vám rádi nabídli prověření situace z naší strany.

Pokud máte zájem, uveďte prosím bližší popis situace a oklnosti a zašlete nám je na adresu info@samsung.cz, kde situaci dále prověříme.

Děkujeme za pochopení.

Zákaznická podpora Samsung
800 726 786, info@samsung.cz

to není reklama, ale reakce servisu na nespokojeného zákazníka. Považuju to za něco, co by takto mělo fungovat automaticky. Sám jsem měl historicky špatnou zkušenost se servisem monitorů Samsung, od té doby je jednoduše nekupuju.

Pokud změnili přístup (nebo se mobilní divize chová jinak), pak to vidím jako v naprostém pořádku.

Dobrý den Pedrosso,

jako Samsung_podpora sledujeme zde probíhající diskuze, abychom mohli zodpovědět otázky, či doporučit řešení k zařízením Samsung včetně průběhu oprav a reklamací.

V tomto případě jsme považovali za vhodné reagovat na konkrétní příspěvek proto, že mohlo dojít k situaci, kdy zákazník není z nějakého důvodu spokojen s postupem nebo vyjádřením servisního střediska. Z naší strany je možnost prostřednictvím zaslání konkrétních informací na info@samsung.cz servisní proces znovu prošetřit a na základě tohoto výsledek potvrdit nebo přehodnotit.

Berte to z naší strany prosím jako informaci o možnosti se odvolat, přejeme hezký den.

Samsung_podpora
800 726 786, info@samsung.cz

Argumentace je logická a mohla by být oprávněná, nehledě na cenu (směšný argument to kastování se v hranicích 5000 Kč, 10000 Kč ... smíření slováci opět perlí). Je třeba ověřit v dokumentaci výrobku provozní teploty. Zjistit jaké články obsahuje baterie dodaná výrobcem telefonu a co k nim parametrově uvádí výrobce.
V procesu vyřešení reklamace má zákazník právo volby si reklamovaný výrobek přijít vyzvednout osobně poté, co jej prodejce upozorní že je připravený k převzetí (upozornit je jeho povinnost). Prodejci automaticky nevzniká právo jej zaslat poštou. Reklamuji-li osobně, sdělím prodejci, že se s výsledkem reklamace přijdu osobně seznámit poté co mě sám od sebe vyrozumí.

Telefon jsi reklamoval u prodejce ? Od koho přišel ten mejl ? Taky od prodejce,nebo ze servisu ? To je velmi důležité,poněvadž jestli jsi reklamoval telefon u prodejce,tak ten se musí do třiceti dnů ozvat. Pokud jsi přešel na komunikaci ze servisem,je to chyba. Ten ti peníze nevrátí.

Reklamovat znova, neexistuje, ze pristroj za 5000 nemusi byt spolahlivy! Ja som uz nesuhlasil so stanoviskom servisneho preverenia a protestoval som. Na druhykrat sa tomu uz venovali inak. Je idealne, ak k tomu vies dolozit dokazujuci material. A tak, ako tu uz radili, dohliadni si na dodrzanie 30 dnovej lehoty. Raz som si uz vyhadal vratenie penazi za nedodrzanie lehoty. Nemohli ani pipnut!